رئیس کمیته بعدی مجلس لایحه نوآوری کریپتو را مجدداً معرفی می کند

رئیس کمیته بعدی مجلس لایحه نوآوری کریپتو را مجدداً معرفی می کند


بر اساس این لایحه پیشنهادی، شرکت‌ها می‌توانند برای یک “توافقنامه انطباق بادوام” درخواست دهند که امکان ایجاد یک مسیر نظارتی با دفاتر در موسسات مالی فدرال را فراهم می‌کند.

پاتریک مک‌هنری، نماینده کارولینای شمالی، عضو ارشد فعلی و رئیس کمیته خدمات مالی مجلس از ژانویه، قوانینی را با هدف ایجاد دفاتر نوآوری در سازمان‌های دولتی که با خدمات مالی سروکار دارند، مجدداً معرفی کرد.

مک هنری در اطلاعیه ای در دسامبر گفت. و بلاک چین – راهی به وضوح نظارتی در ایالات متحده.

به گفته مک‌هنری، شرکت‌ها می‌توانند از دفاتر مؤسساتی مانند کمیسیون بورس و اوراق بهادار و کمیسیون معاملات آتی کالا برای «توافقنامه انطباق قابل اجرا» درخواست دهند که راه‌حلی قانونی بدون مقررات «باطل یا بیش از حد سنگین» ارائه کند. . او پیشنهاد کرد که این قانون از برنامه سندباکس نظارتی کارولینای شمالی الگوبرداری شده است.

مک‌هنری می‌گوید: «این مهم است که فرآیند نظارتی ما با نوآوری مالی کار کند، نه علیه آن. “قانون من به موسسات مالی و کارآفرینان کمک می کند تا محصولات و خدمات نوآورانه را زودتر به بازار عرضه کنند و در عین حال اقدامات حیاتی حمایت از مصرف کننده را حفظ کنند. […] جمهوریخواهان کمیته به کار برای یک چارچوب نظارتی به‌روز ادامه خواهند داد که به شرکت‌های فین‌تک دستورالعمل‌های روشنی در مسیر موفقیت می‌دهد.»

دیگر آژانس‌های فدرال، از جمله دفتر کنترل ارز، قبلاً برنامه‌هایی را برای راه‌اندازی دفاتر نوآوری متمرکز بر فین‌تک اعلام کرده‌اند. SEC مرکز نوآوری استراتژیک و فناوری مالی یا FinHub را در سال 2018 راه اندازی کرد و این مرکز در سال 2020 به یک دفتر مستقل تبدیل شد. واحد تحقیقات فین تک CFTC، LabCFTC، حرکت مشابهی را در سال 2019 انجام داد.

مربوط: رئیس کمیته خدمات مالی جدید مجلس نمایندگان آمریکا می خواهد تغییرات مالیاتی کریپتو را به تعویق بیندازد

ماکسین واترز، نماینده کالیفرنیا در حال حاضر ریاست کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان را بر عهده دارد، اما مک هنری در ماه ژانویه پس از اینکه قانونگذاران جمهوری خواه موفق به کسب 213 رای در مقابل 222 اکثریت اکثریت مجلس نمایندگان شدند، این مسئولیت را بر عهده خواهد گرفت. کمیته مجلس نمایندگان تحت رهبری واترز و مک‌هنری تلاش‌های دوجانبه‌ای را برای رسیدگی به سقوط صرافی رمزارز FTX و اقدامات احتمالی علیه مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید انجام داد.
نویسنده: Turner Wright

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉