ایالت نیویورک راهنمایی هایی را برای بانک هایی که به دنبال مشارکت در فعالیت های رمزنگاری هستند صادر می کند


ایالتی که به صنعت پر تقاضا معروف است، دستورالعمل های دقیقی را برای برنامه های کاربردی بانک ها صادر کرده است. برخی از بانک‌های دارای مجوز ممکن است مجبور شوند عقب‌نشینی کنند.

وزارت خدمات مالی ایالت نیویورک (DFS) در 15 دسامبر دستورالعملی را برای بانک های تحت نظارتی که مایل به انجام فعالیت با ارز مجازی هستند منتشر کرد. این راهنما که بلافاصله اجرایی شد، روند درخواست را توضیح می‌دهد و «انواع اطلاعاتی را که وزارت مربوط می‌داند خلاصه می‌کند» تا تأیید آژانس را دریافت کند.

این سند 11 صفحه ای عمدتاً شامل نکات مهم و به دنبال آن یک سری چک لیست رسمی بود، زیرا اطلاعات مورد نیاز را برای دسته های مختلف مانند “طرح تجاری” و “حمایت از مصرف کننده” شرح می داد.

این سند یادآور می شود که باید 90 روز قبل از انجام فعالیت ها تأییدیه اخذ شود. تأیید فعالیت‌های قبلی «به منزله تأییدیه عمومی نیست» برای سایر فعالیت‌ها، و برخی از فعالیت‌های ارائه‌دهندگان خدمات شخص ثالث نیز ممکن است به تأیید آژانس نیاز داشته باشند.

علاوه بر این، به مؤسساتی که قبلاً در فعالیت‌های ارز مجازی فعالیت می‌کردند، دستور داده می‌شود که فوراً نقاط تماس آژانس را در بیانیه ارسال شده به همراه راهنما بررسی کنند.

Adrienne A. Harris بازرس DFS در اظهار نظر در مورد دستورالعمل جدید گفت:

بسیار مهم است که تنظیم‌کننده‌ها به‌موقع و شفاف درباره تحول رویکرد نظارتی ما ارتباط برقرار کنند.»

نیویورک به عنوان یک تنظیم کننده سخت‌گیرانه برای کسب‌وکارهای رمزنگاری شناخته می‌شود و توسط شهردار نیویورک، اریک آدامز و بسیاری دیگر به دلیل ممانعت از نوآوری و رشد اقتصادی مورد انتقاد قرار گرفته است. هریس به شدت از رویکرد ایالت دفاع کرد. در پرتو این، راهنمایی های دقیق می تواند برای موسسات تنظیم شده ارزشمند باشد.

مطالب مرتبط: شهردار نیویورک پس از تعلیق ماینینگ PoW به دنبال تعادل با قانونگذاران است

نیویورک یکی از اولین ایالت هایی بود که مجوز فعالیت های ارز مجازی را در زمان راه اندازی به اصطلاح BitLicense در سال 2014 صادر کرد. همچنین ادعا کرد که اولین ایالتی است که الزامات سختگیرانه ای را برای ذخایر استیبل کوین و قابلیت تبدیل در ماه ژوئن ارائه می کند. در ماه دسامبر، ایالت پیشنهاد اضافه کردن هزینه ارزیابی سالانه برای شرکت‌های رمزنگاری دارای مجوز را به عنوان بخشی از اختیارات جدید اعطا شده به آژانس در ماه آوریل داد.
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید