شهردار نیویورک پس از مهلت قانونی استخراج از معادن، به دنبال تعادل با قانونگذاران است


آدامز گفت که نیویورک همچنان بر تبدیل شدن به یک مرکز رمزنگاری متمرکز است، اما تلاش‌های سراسری برای کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای را می‌توان با این هدف ترکیب کرد.

بر اساس گزارش های نوامبر، اریک آدامز، شهردار نیویورک همچنان بر تبدیل نیویورک به هاب رمزنگاری متمرکز است، اما او معتقد است که این هدف را می توان با تلاش های سراسری برای کاهش هزینه های زیست محیطی مرتبط با استخراج کریپتو ترکیب کرد.

نظرات مطابق با قانون جدید است امضاء شده کتی هوچول، فرماندار نیویورک، فعالیت های استخراج اثبات کار (PoW) در این ایالت را به مدت دو سال ممنوع کرده است. شهردار که به عنوان حامی ارزهای دیجیتال شناخته می شود، در ماه ژوئن گفت که از فرماندار می خواهد این لایحه را وتو کند.

آدامز به نیویورک دیلی نیوز گفت:

من با قانونگذارانی که از آنها حمایت می کنند و کسانی که نگرانی دارند کار خواهم کرد و معتقدم که به یک نقطه ملاقات عالی خواهیم رسید.»

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، توقف ماینینگ PoW نه تنها عملیات استخراج جدید را ممنوع می کند، بلکه از تمدید مجوز برای کسانی که قبلاً در ایالت فعالیت می کنند نیز خودداری می کند. هر عملیات معدنی جدید PoW در این ایالت تنها در صورتی می تواند کار کند که 100٪ از انرژی تجدیدپذیر استفاده کند.

مطالب مرتبط: فرماندار نیویورک مهلت قانونی استخراج اسرای جنگی را امضا کرد

ایالات متحده پیشتاز در سهم هش ماینینگ بیت کوین بر اساس کشور است و 37.8 درصد از هش ریت شبکه بیت کوین از کشور وارد می شود. یک تعلیق دو ساله در ماینینگ PoW می‌تواند پرهزینه باشد و حتی یک اثر دومینویی برای سایر ایالت‌ها ایجاد کند.

ما باید به مکانی داغ برای همه فناوری ها تبدیل شویم. آدامز گفت و کریپتو بخشی از فناوری کلی است که ما به آن نگاه می کنیم. آدامز می‌گوید: «سؤال این است: چگونه می‌توانیم انتخاب‌های هوشمندانه انجام دهیم تا شهر نیویورک – و آمریکا – پیشرو در این فناوری جدید باشند؟» گفت.

این سیاستمدار در توییتر گفت که پس از انتخاب شدنش سه چک حقوق اولیه خود را در ارزهای دیجیتال دریافت خواهد کرد و قصد خود را برای تبدیل نیویورک به “مرکز صنعت ارزهای دیجیتال” اعلام کرد.

نیویورک برخی از سخت‌گیرانه‌ترین قوانین مبادلات رمزنگاری را در ایالات متحده دارد. در ژوئن 2015، ایالت رژیم نظارتی BitLicense را اجرا کرد که به دلیل خصومت با ارزهای دیجیتال مورد انتقاد قرار گرفته است. BitLicense برای سازمان‌های رمزنگاری درگیر در انتقال، خرید، فروش، مبادله یا صدور کریپتو اعمال می‌شود.




نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید