نیویورک پیشنهاد می دهد که برای مقررات آنها از شرکت های رمزنگاری هزینه دریافت کند


این پیشنهاد توسط سرپرست DFS، آدرین هریس، رهبری می‌شود، که به دنبال بازخورد عمومی در مورد این حرکت است زیرا تنظیم‌کننده به دنبال به دست آوردن کنترل نظارتی بیشتر است.

دپارتمان خدمات مالی ایالت نیویورک (DFS) تغییری در قوانین ایالتی پیشنهاد کرده است که به آن اجازه می‌دهد تا از شرکت‌های رمزنگاری دارای مجوز برای مقررات خود هزینه دریافت کند.

اگرچه ممکن است این پیشنهاد عجیبی به نظر برسد، اما تحت قانون خدمات مالی (FSL) برای DFS این است که هزینه و هزینه نظارت بر آنها را از مؤسسات مالی غیرکریپتو دارای مجوز دریافت کند.

این پیشنهاد توسط سرپرست DFS Adrienne Harris هدایت می شود که این حرکت را از طریق وب سایت DFS در 1 دسامبر اعلام کرد و آن را برای بازخورد عمومی در 10 روز آینده ارسال کرد.

اساساً، هریس می‌خواهد کسب‌وکارهای ارز مجازی را با سایر مؤسسات مالی تحت نظارت در ایالت همسو کند، زیرا FSL زمانی که مقررات ارزهای دیجیتال در نیویورک در سال 2015 تصویب شد، مقرراتی برای شرکت‌های رمزنگاری نداشت.

هریس همچنین بیان می کند که این “مقررات به وزارتخانه اجازه می دهد تا به اضافه کردن استعدادهای برتر به تیم نظارتی ارز مجازی خود ادامه دهد.”

هریس گفت: «ما شرکت‌ها را با بالاترین استانداردهای جهان از طریق صدور مجوز، ممیزی و اجرا نگه می‌داریم» و افزود که «توانایی جمع‌آوری هزینه‌های حسابرسی به وزارت کمک می‌کند تا به حمایت از مصرف‌کنندگان و اطمینان از ایمنی و سلامت این صنعت ادامه دهد.»

طبق سند پیشنهاد، DFS بر اساس مجموع هزینه‌های عملیاتی دارندگان مجوز نظارت بر شرکت‌ها و «آنچه منصفانه و معقول تلقی می‌شود» سایر هزینه‌های عملیاتی و عمومی را دریافت خواهد کرد.

بنابراین، رقم مشخصی وجود ندارد که همه شرکت‌ها به دلیل تفاوت مبالغ نظارتی پرداخت کنند، اما کل بدهی در طول سال مالی به پنج دوره پرداخت تقسیم می‌شود.

با توجه به اینکه صنعت کریپتو شاهد رونق میلیارد دلاری دیگری است، این بار در نتیجه ورشکستگی FTX، Alameda Research و پسر طلایی سابق سام بانکمن-فرید، تعجبی ندارد که رگولاتورها در تلاش برای اعمال نظارت بیشتر نظارتی هستند.

مربوط: می‌توانیم بعد از FTX از مقررات کریپتو استفاده کنیم – اما اجازه دهید با تعاریف اولیه شروع کنیم

روستین بهنام، رئیس کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC)، در جلسه استماع کمیته سنای ایالات متحده در مورد شکست FTX در دسامبر اعلام کرد.

او گفت: «بدون دستور جدید برای CFTC، شکاف‌ها در چارچوب نظارتی فدرال باقی خواهند ماند، حتی اگر سایر تنظیم‌کننده‌ها در چارچوب وظایف فعلی خود عمل کنند.


نویسنده: Brian Quarmby

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید