فرماندار نیویورک مهلت قانونی استخراج اسرای جنگی را امضا کرد


فرماندار کتی هوچول لایحه تعلیق سربازان جنگی را در 22 نوامبر، تقریباً چهار ماه پس از تصویب این لایحه توسط سنای ایالت، امضا کرد.

کتی هوچول فرماندار نیویورک امضاء شده مهلت قانونی استخراج اثبات کار (PoW) در 22 نوامبر به قانون تبدیل شد و اولین ایالت در ایالات متحده است که هرگونه فعالیت استخراج رمزنگاری PoW را به مدت دو سال ممنوع می کند.

تعلیق ماینینگ PoW نه تنها فعالیت‌های معدنی جدید را ممنوع می‌کند، بلکه از تمدید مجوز برای کسانی که قبلاً در ایالت فعالیت می‌کنند نیز خودداری می‌کند. هر عملیات معدنی جدید PoW در این ایالت تنها در صورتی می تواند کار کند که 100٪ از انرژی تجدیدپذیر استفاده کند.

لایحه ماینینگ PoW ابتدا در اوایل سال جاری در ماه آوریل به تصویب مجلس ایالتی رسید و سپس در ژوئن به تصویب سنای ایالتی رسید. این لایحه در نهایت توسط فرماندار Huchkul به دلیل فشار لابی ها و تحقق اهداف انتشار کربن به قانون تصویب شد. هوچکول نوشت:

من گام‌های مهمی را برای اولویت‌بندی حفاظت از محیط زیست برمی‌دارم و در عین حال اطمینان می‌دهم که نیویورک مرکز نوآوری‌های مالی باقی می‌ماند.»

اجماع استخراج PoW عمدتا توسط ماینرهای بیت کوین و چند آلتکوین دیگر استفاده می شود. این یکی از امن ترین و غیرمتمرکزترین راه ها برای احراز هویت تراکنش در بلاک چین در نظر گرفته می شود. با این حال، این عمل با بحث و جدل در مورد مصرف بالای انرژی آن مختل شده است.

ایالات متحده در حال حاضر در صدر سهم هش ریت استخراج بیت کوین بر اساس کشور قرار دارد و 37.8 درصد از هش ریت شبکه بیت کوین از ایالات متحده است. روش مشابه

گروه حامی بلاک چین، اتاق بازرگانی دیجیتال، این روایت نادرست را در توییتر بیان کرد پیام:

ادعای دولت مبنی بر اینکه مصرف انرژی در بخش معدن به طور تصاعدی بیشتر از سایر بخش ها است، آشکارا نادرست است. قانون رهبری آب و هوا و حفاظت از جامعه ایجاب می کند که انتشار گازهای گلخانه ای نیویورک تا 85 درصد کاهش یابد و تا سال 2050 به صفر خالص انتشار در تمام صنایع برسد.

FUD ماینینگ PoW چیز جدیدی نیست و بارها رد شده است، اما در طول سال گذشته تلاش‌های لابی‌گری قابل توجهی انجام شده است، به‌ویژه از طرف طرفداران استخراج اثبات سهام. کریس لارسن، یکی از بنیانگذاران صلح سبز و ریپل، برای تغییر کد بیت کوین تلاش می کند.

از سوی دیگر، قانونگذاران به درستی گزارش های تحقیقاتی موجود مبنی بر اینکه بخش قابل توجهی از انرژی استخراج بیت کوین از منابع تجدیدپذیر تامین می شود، رد کرده اند. گزارش شورای استخراج بیت کوین تاکید کرد که بیش از 60 درصد از مصرف برق شبکه BTC از منابع پاک تامین می شود.

رگولاتورهای ارز دیجیتال اروپایی ممنوعیت مشابهی برای PoW را در قوانین بازار دارایی های رمزنگاری (MiCA) خود پیشنهاد کرده بودند. با این حال، حامیان عملیات غیرقانونی با دارایی های دیجیتال مبتنی بر PoW نتوانستند حمایت کافی را به دست آورند، به این معنی که قانون MiCa بدون چنین ممنوعیتی تصویب شد.
نویسنده: Prashant Jha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید