قیمت Dogwifhat New Solana Meme Coin 50 ٪ افزایش می یابد: BONK بعدی؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با کمال تعجب ، قیمت Dogwifhat (WIF) ، یکی از محبوب ترین نشانه های یادبود در اکوسیستم Solana ، افزایش قابل توجهی را تجربه کرده است و در چند ساعت گذشته بیش از 50 ٪ افزایش یافته است. پس از رسیدن به قیمت پایین 0.0805 دلار درست دیروز ، کمترین نقطه آن از 19 دسامبر ، سکه Meme با یک شمع روزانه جدید ، بهبودی شدید را آغاز کرد و 0.14 دلار در هر منطقه توکن را پس گرفت.

با این حال، اوج کوتاه مدت بود زیرا WIF با مقاومت محلی مواجه شد و موجی از فروش را جرقه زد که متعاقباً قیمت را 9٪ اصلاح کرد.

بر اساس DEX Screener، با وجود این اصلاح، Dogwifhat در حال حاضر سومین ارز دیجیتال پرطرفدار در 24 ساعت گذشته است. به طرز چشمگیر ، WIF از نظر حجم معاملات مقام دوم را حفظ کرد و دقیقاً پشت پپه سکه (پپه) با مبلغ قابل توجهی 13.5 میلیون دلار قرار گرفت.

""
تبدیل WIF به USD CoinMarketCap

براساس داده های CoinmarketCap ، حجم کل معاملات Dogwifhat ، از جمله مبادلات مرکزی ، در 24 ساعت گذشته با قیمت 92 ٪ به 57.35 میلیون دلار افزایش یافته است.

“کلاه روی سر می ماند”

چیزی که Dogwifhat را از دیگران متمایز می کند، رابطه او با شیبا اینو است که کلاه بر سر دارد. این یک انحراف از رویکرد میم کارتونی سنتی تر است. این میم، با سگی در کلاه، از سال 2020 در سراسر اینترنت شناور بوده است، اما تجدید حیات آن در قالب WIF به لطف افزایش قیمت شگفت‌انگیز SOL و BONK توجه تازه‌ای را به خود جلب کرده است.

Dogwifhat با سرمایه گذاری فعلی خود به 128.43 میلیون دلار ، به عنوان یک مدعی بالقوه برای عنوان دهمین سکه بزرگ Meme در بازار رمزنگاری ظاهر می شود ، و بیشتر موقعیت خود را به عنوان نیرویی که باید در چشم انداز سکه میمه همیشه ذهن آور مورد توجه قرار گیرد ، تقویت می کند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید