کاندیدای جدید ساتوشی؟ رپر پرطرفدار مدعی است که از سال 2001 روی کریپتو کار می کند


در طول یک آخرین سخنرانی رپر آمریکایی Waka Flocka Flame در X Spaces گفت که از سال 2001 روی رمزارز کار می کند. این هنرمند هیپ هاپ اضافه کرد که قبل از ورود به چالش، صبورانه منتظر نوبت خود بود.

این بیانیه مضحک در رسانه های اجتماعی مورد تمسخر قرار گرفت و برخی از کاربران به شوخی گفتند که ممکن است ساتوشی ناکاموتو، خالق گریزان بیت کوین باشد. برخی از نظر دهندگان نیز با طنز اظهار نظر کردند که احتمالاً منظور او رمزگذاری رمزنگاری به جای ارزهای دیجیتال بوده است. واکا خودش درگیر این شوخی بود.

این خواننده رپ با تک آهنگ “O Let's Do It” که در سال 2009 منتشر شد، شناخته شد که در جدول 100 هات بیلبورد در رتبه 62 قرار گرفت.

مرتبط با

ساتوشی وایت پیپر بیت کوین را در 31 اکتبر 2008 منتشر کرد و راه را برای شکل گیری صنعت ارزهای دیجیتال هموار کرد.

در سال 2010، واکا آهنگ امضای خود به نام “بدون دست” را منتشر کرد که به یکی از موفق ترین آهنگ های رپ در تمام دوران تبدیل شد. در جولای 2023 گواهی الماس کمیاب را از انجمن صنعت ضبط آمریکا (RIAA) دریافت کرد.

مرتبط با

این خواننده رپ در ادامه چندین تک آهنگ نسبتاً موفق دیگر از جمله همکاری با Drake، Nicki Minaj و Flo Rida منتشر کرد. Waka در سال 2012، یک سال پس از ناپدید شدن خالق مرموز بیت کوین از اینترنت، دیگر در نمودارهای بیلبورد ظاهر نشد.

Waka برای رمزنگاری جدید نیست. او متهم شد که در سال 20212 تبلیغات پولی نامعلومی را در اتریوم اجرا کرده است.

او اکنون جدیدترین هنرمند هیپ هاپ بی ربط است که به شوق پول میم مشهور شده است.

ماه گذشته، ایگی آزالیا، خواننده رپ استرالیایی، که فعالیت تجاری اش در صنعت موسیقی سال ها پیش به پایان رسید، توانست به یک شاهکار دست یابد. اختراع مجدد Mother Iggy (MOTHER) به عنوان یک میم سکه، ارزش بازار میم کوین را به یک چهارم میلیارد دلار افزایش داده است.
نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید