تحقیقات جدید نشان می‌دهد که رونق‌ها سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال بهتری ایجاد می‌کنند

تحقیقات جدید نشان می‌دهد که رونق‌ها سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال بهتری ایجاد می‌کنند


بومرها قبل از سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال، تحقیقات بسیار بیشتری نسبت به همتایان جوان خود انجام می دهند که آنها را در موقعیت قوی تری قرار می دهد.

به سختی می توان گفت که هزاره ها هستند، اما پررونق ها کریپتو را بهتر انجام می دهند. طبق گزارش جدیدی از Bybit و شرکت تحقیقاتی مصرف کننده Toluna، آنها از روش های تحقیقاتی مورد استفاده در بازارهای سنتی استفاده می کنند و آنها را در پروژه های رمزنگاری به کار می برند.

این گزارش می‌گوید که 34 درصد از پررونق‌ها «چند روز» را برای انجام تحقیقات لازم روی یک پروژه قبل از سرمایه‌گذاری صرف می‌کنند – 50 درصد بیشتر از نسل‌های دیگر. نگران‌کننده‌تر این است که «64 درصد از سرمایه‌گذاران آمریکای شمالی کمتر از دو ساعت یا اصلاً DYOR را صرف نمی‌کنند».

بومرزها احتمالاً تحقیقات خود را بر روی عوامل فنی مانند توکنومیک، درآمد و محیط رقیب متمرکز می کنند. آن را با هموطنان جوان‌تر مقایسه کنید، که احتمالاً به عناصری مانند یک بنیان‌گذار کاریزماتیک و «زیبایی‌شناسی وب‌سایت» پاداش می‌دهند.

این نشان می دهد که بومی بودن دیجیتال و رمزارز آنقدرها که به نظر می رسد یک مزیت بزرگ نیست. در واقع، در مقایسه با برخی از مهارت‌های سبک وارن بافت که سرمایه‌گذاران کهنه‌کار طی سال‌ها توسعه داده‌اند، کمرنگ است.

مربوط: 5 نکته برای سرمایه گذاری در دوران رکود جهانی

شاید افراد پررونق بیشتر از نسل های جوان بازنشسته می شوند و بنابراین وقت آزاد بیشتری دارند. گفتنش سخت است، اما به نظر می رسد بهترین راه برای پیشرفت جوانان، فروتنی و یادگیری از قدیمی هاست.

در حالی که ارز دیجیتال دارای ویژگی‌های منحصر به فرد بسیاری است که آن را از سایر بازارهای سرمایه متمایز می‌کند، اما وجوه مشترک کافی برای انتقال آرام در مهارت‌های تحلیلی را دارد. به هر حال، قیمت دارایی های دیجیتال به شدت به تعادل عرضه و تقاضای بازار بستگی دارد، درست مانند بازارهای سنتی.

کند و کاو در جزئیات فنی می تواند از تصمیم گیری های بدی که منجر به زیان های بزرگ در سال 2022 می شود جلوگیری کند. چندین بار در مورد خرید یک توکن بر اساس وایت پیپر پروژه و روایت قوی که آن را وادار کرده بود، واقعاً احساس خوبی داشتم، اما پس از تحقیقات بیشتر متوجه شدم. جریان های سرمایه گذاری خطرپذیر آنقدر زیاد بود که فشار فروش، قیمت ها را برای سال های آینده تحت فشار قرار می داد.

افرادی که به محاسبه اعداد شرکت ها و محاسبه قیمت به درآمد و نسبت رشد قیمت به درآمد عادت دارند، می توانند این مهارت ها را در داده های CoinGecko یا CoinMarketCap اعمال کنند. نسل‌های جوان باید بیاموزند که چرا «عرضه در گردش» و «حداکثر عرضه» مهم هستند و چرا حجم حیاتی است.

در واقع، پروژه‌های کریپتو مشابه سرمایه‌گذاری‌های ارزش سنتی در بازار نزولی عملکرد نسبتاً خوبی دارند. سرمایه‌گذاران در مورد تفاوت بین پروتکل‌هایی که توکن‌ها را به عنوان یک روش جمع‌آوری سرمایه با شکوه صادر می‌کنند و پروتکل‌هایی که درآمد ایجاد می‌کنند و آن را با دارندگان آن به اشتراک می‌گذارند، آگاه‌تر شده‌اند. پروژه‌های رمزنگاری به اصطلاح «بازده واقعی» تفاوتی با شرکت‌های سود سهام پرداخت نمی‌کنند – چیزی که سرمایه‌گذاران پررونق با آن آشنا هستند و شاید برخی از تصمیم‌های سرمایه‌گذاری را به آن هدایت کنند.

این به معنای نادیده گرفتن اهمیت روایت و جامعه نیست، به ویژه در سرمایه گذاری مدرن و ارزهای دیجیتال. به عنوان مثال، پلتفرم های غیرمتمرکز معاملات دائمی مانند GMX، Gains و ApeX Pro از احساسات طرفدار تمرکززدایی پس از ورشکستگی FTX بهره مند شدند.

کاوش در این جنبه مستلزم دانش خوب رسانه های اجتماعی، به ویژه توییتر است، که یکی از راه های اصلی برای دستیابی به تحلیلگران، بنیانگذاران و دژنسان ارزهای دیجیتال است. سرمایه‌گذاران از این ابزارها برای یافتن روایت‌ها، ارزیابی موقعیت یک روایت در چرخه حیات خود و سنجش احساسات بازار به طور کلی استفاده می‌کنند.

مربوط: 5 دلیل که سال 2023 سال سختی برای بازارهای جهانی خواهد بود

اما از آنجایی که این تجارت دیگر جدید نیست، Millennials و Gen Z واقعاً مزیتی در استفاده از رسانه های اجتماعی برای ارزیابی روندها ندارند. این Web2 است و همه می دانند که چگونه از رسانه های اجتماعی استفاده کنند. در واقع، افراد رونق بیشتر به حقایق پایبند هستند، در حالی که نوجوانان آشنایی خود را با رسانه های اجتماعی با ارزش گذاری بیش از حد به عنوان یک ابزار تحقیقاتی در معرض آسیب قرار می دهند.

سرمایه‌گذاری سنتی همچنان مردان را از مردان جدا می‌کند، همانطور که در طول تاریخ چنین بوده است. تا زمانی که چنین باشد، رونق‌ها نسبت به نسل‌های جوان بهتر عمل می‌کنند، زیرا آنها تحقیقات بیشتری انجام می‌دهند و تمایل دارند هنگام سرمایه‌گذاری صبورتر باشند، در نتیجه بازدهی بالاتری نسبت به نسل‌های جوان‌تر دارند که ممکن است بدون درک کامل سرمایه‌گذاری، سرمایه‌گذاری کنند. . اگر به دنبال فردی هستید که در بررسی های لازم قابل اعتماد و آگاه باشد، به دنبال والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ خود نباشید.

ناتان تامپسون او نویسنده ارشد فناوری Bybit است. او 10 سال به عنوان یک روزنامه نگار آزاد گذراند و بیشتر آسیای جنوب شرقی را پوشش می داد، قبل از اینکه در طول قرنطینه کووید-19 به ارزهای دیجیتال روی آورد. او جوایز مشترکی در زمینه ارتباطات و فلسفه از دانشگاه کاردیف دارد.

این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و در نظر گرفته نشده است و نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان‌شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و نیازی به بازتاب یا ارائه دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.


نویسنده: Nathan Thompson

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉