دولت نیوهمپشایر گزارشی را در مورد بلاک چین به دنبال دستور اجرایی منتشر می کند

دولت نیوهمپشایر گزارشی را در مورد بلاک چین به دنبال دستور اجرایی منتشر می کند


به گفته این کمیسیون، نیوهمپشایر باید برای ایجاد یک چارچوب قانونی “برای توسعه قوی فناوری ها و برنامه های بلاک چین” تلاش کند.

کریس سونونو، فرماندار نیوهمپشایر، نتایج تحقیقات کمیسیونی را اعلام کرده است که هدف آن پیشنهاد قانونی در مورد دارایی های دیجیتال و بلاک چین به عنوان بخشی از فرمان اجرایی سال 2022 او است.

Sununu در اطلاعیه‌ای در 19 ژانویه گفت که کمیسیون ارزهای دیجیتال و دارایی‌های دیجیتال گزارش داده است که وضعیت قانونی و قانونی ارزهای دیجیتال و دارایی‌های دیجیتال “بسیار نامطمئن” است، که مانع توسعه می‌شود و منجر به حمایت کمتر از سرمایه‌گذاران و مصرف‌کنندگان می‌شود. این گروه توصیه کرد که نیوهمپشایر یک رژیم حقوقی ایالتی با هدف جذب شرکت ها و افراد بلاک چین ایجاد کند.

بر اساس این گزارش که در 22 دسامبر برای فرماندار ارسال شد، کمیسیون در توصیه های خود عامل انسانی را در نظر گرفت و به موضوعاتی مانند فروپاشی FTX و دستگیری مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید اشاره کرد. “کلاهبرداری مجرمانه منجر به ضرر”. میلیاردها دلار دارایی مشتری». به طور خاص، او ایجاد وضعیت قانونی برای نهادهای مستقل غیرمتمرکز یا DAO ها، سرمایه گذاری پول در سیستم دادگاه ایالتی برای حل اختلافات مربوط به مسائل مربوط به بلاک چین و تشویق بخش بانکی دولت به ارائه خدمات “باز، عمومی” را توصیه کرد. و راهنمایی فعالانه در مورد اینکه چگونه موسسات مالی می توانند دارایی های دیجیتال را مدیریت کنند.

در این گزارش آمده است: «نیوهمپشایر باید اقدامات پیشگیرانه و عمومی قوی برای ایجاد زیرساخت قانونی بهتر برای توسعه قوی فناوری‌ها و برنامه‌های بلاک چین انجام دهد.

این گروه در پایان گفت:

کمیسیون انتظار دارد که فناوری‌های بلاک چین به تکامل و تکامل خود ادامه دهند و در جامعه و اقتصاد ما ادغام شوند. […] این مرحله بعدی توسعه باید نه تنها با نوآوری در پروتکل های نرم افزار کامپیوتری، بلکه با بهبود زیرساخت های قانونی که به موازات این فعالیت ها اجرا می شود، انجام شود.

مربوط: قانونگذار تنسی لایحه ای را ارائه می کند که به دولت اجازه می دهد در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کند

ارائه گزارش را “جامع و به موقع” توصیف کرد. در حالی که کتی هوچول، فرماندار نیویورک، پشت طرح ممنوعیت عملیات استخراج رمزارز که 100 درصد مبتنی بر انرژی های تجدیدپذیر نیستند، ایستاده است، سایر فرمانداران ایالت ایالات متحده، از جمله کالیفرنیا، تلاش هایی را برای ایجاد شفافیت قانونی برای رمزارز و بلاک چین انجام داده اند.


نویسنده: Turner Wright

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉