جفت معاملاتی جدید Dogecoin (DOGE) در بورس ارز اصلی ایالات متحده فهرست شده است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Kraken Pro، یک پلتفرم معاملاتی پیشرفته ارزهای دیجیتال، فهرست بندی یک جفت معاملاتی جدید Dogecoin را اعلام کرده است که به طور استراتژیک گزینه های معاملاتی خود را گسترش می دهد.

پلتفرم کریپتو که توسط صرافی کریکن مستقر در ایالات متحده پشتیبانی می‌شود، در توییتی جدید از اضافه شدن یک جفت معاملاتی جدید برای Dogecoin (DOGE) به دلار استرالیا (AUD) خبر داد: DOGE/AUD.

این حرکت نشان‌دهنده تعهد Kraken Pro به تنوع بخشیدن به پیشنهادات خود و ارائه انعطاف‌پذیری بیشتر به کاربران خود در تلاش‌های معاملاتی ارزهای دیجیتال است.

Dogecoin، هشتمین ارز دیجیتال بزرگ که در ابتدا به عنوان یک شوخی ایجاد شد، با جامعه ای پرشور و شناخت گسترده به یک رقیب جدی در دنیای ارزهای دیجیتال تبدیل شده است.

معرفی جفت‌های معاملاتی جدید به طور کلی نقدینگی بازار را افزایش می‌دهد، گزینه‌های بیشتری را در اختیار سرمایه‌گذاران قرار می‌دهد و بنابراین معرفی جفت معاملاتی جدید Dogecoin همچنان قابل توجه است.

مرتبط با

انتظار می رود جفت DOGE/AUD راه را برای افراد بیشتری برای پیوستن به بازار Dogecoin باز کند. انتظار می‌رود که این فهرست، همراه با دلار استرالیا AUD، فرآیند معاملات را برای کاربران استرالیایی ساده‌تر کند و گامی مهم در گسترش دامنه Dogecoin در بازار ارزهای دیجیتال باشد.

اقدام قیمت Dogecoin

در زمان نگارش مقاله، Dogecoin با 1.52 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 0.162 دلار رسیده است. Dogecoin برای سومین روز متوالی پس از بهبودی از پایین ترین سطح 0.1542 دلار در 2 ژوئن افزایش یافت.

اگر بهبودی ادامه یابد، گاوهای دوج کوین ممکن است سعی کنند قیمت را به سمت سد بالای 0.174 دلار برسانند. این یک سطح مقاومت مهم است که باید مشاهده کرد زیرا شکست و نزدیک شدن به بالای آن می‌تواند راه را برای صعود تا 0.21 دلار هموار کند.

مرتبط با

در مقابل، کاهش قیمت نسبت به سطوح فعلی ممکن است نشان دهنده فعال بودن خرس ها در این سطوح باشد. این می تواند قیمت Dogecoin را برای مدتی در محدوده 0.18 دلار و SMA 50 روزه نگه دارد. وقفه زیر SMA 50 روزه، مزیت کوتاه مدت را به خرس‌ها منتقل می‌کند. Dogecoin می تواند به 0.14 دلار کاهش یابد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید