قوانین مالیاتی جدید برای ارزهای دیجیتال در ایالات متحده: قانون رمزگشایی شده است


سرویس درآمد داخلی ایالات متحده مقررات توصیه شده در مورد فروش و مبادله دارایی های دیجیتال توسط کارگزاران را منتشر کرده است.

سرویس درآمد داخلی ایالات متحده (IRS) که مسئول جمع آوری مالیات در ایالات متحده است، مقررات توصیه شده ای را در مورد فروش و مبادله دارایی های دیجیتال توسط کارگزاران منتشر کرده است. بر اساس این قوانین، کارگزاران باید از فرم جدیدی برای ساده کردن اظهارنامه مالیاتی خود و کاهش فرار مالیاتی استفاده کنند. طبق وزارت خزانه داری ایالات متحده، مقررات، گزارش دارایی دیجیتال را با گزارش سایر انواع دارایی ها هماهنگ می کند.

قوانین پیشنهادی در سال 2026 لازم الاجرا می شود و منعکس کننده فروش و مبادلات انجام شده در سال 2025 است. نظرات کتبی در مورد پیشنهاد تا 30 اکتبر پذیرفته خواهد شد و پس از آن حداقل یک جلسه استماع عمومی برگزار خواهد شد.

چندین مفسر برجسته ارزهای دیجیتال از قوانین جدید گزارش مالیاتی کریپتو انتقاد کرده اند. کریستین اسمیت، مدیر عامل انجمن بلاک چین به تفاوت بین اکوسیستم کریپتو و امور مالی سنتی اشاره کرد. میلر وایت هاوس-لوین، مدیر عامل صندوق آموزش DeFi، قوانین را “گیج کننده، خود انکار و اشتباه” خواند. رایان سلکیس، مدیر عامل مساری، اظهار داشت که انتخاب مجدد جو بایدن، رئیس‌جمهور، آینده صنعت کریپتو در این کشور را نخواهد داشت. نماینده پاتریک مک‌هنری، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا، این پیشنهاد را «یکی دیگر از جبهه‌های حمله مداوم دولت بایدن به اکوسیستم دارایی‌های دیجیتال» توصیف کرد.

جمینی برای رد شکایت SEC اطلاع رسانی شد

صرافی ارزهای دیجیتال Gemini به عنوان بخشی از تلاش‌های خود برای رد شکایتی که با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) مواجه است، خلاصه‌ای از پاسخ را ارائه کرده است. این شرکت استدلال می کند که SEC در ارائه هیچ ادعای واضحی شکست خورده است. او همچنین استدلال کرد که دادگاه نباید درگیر “تحلیل های پیچیده” ارائه شده توسط SEC باشد و باید سوالات ساده ای بپرسد تا مشخص کند آیا این موسسه به عنوان یک امنیت واجد شرایط است یا خیر. به گفته کمیسیون بورس و اوراق بهادار، Gemini Earn، سرویسی که به مشتریان اجازه می دهد تا دارایی های رمزنگاری شده مانند بیت کوین را به Genesis وام دهند، با ارائه اوراق بهادار ثبت نشده، مقررات اوراق بهادار را نقض کرده است.

به خواندن ادامه دهید

طبق قوانین دادگاه ایالات متحده، آثار هنری تولید شده توسط هوش مصنوعی دارای حق چاپ نیستند

بریل هاول، قاضی منطقه ای ایالات متحده، موضع اداره حق نسخه برداری ایالات متحده را مبنی بر اینکه آثار هنری فقط هوش مصنوعی (AI) واجد شرایط حمایت از حق چاپ نیستند، تایید کرد. این تصمیم در بحبوحه نگرانی‌های فزاینده در مورد امکان جایگزینی هوش مصنوعی مولد به جای هنرمندان و نویسندگان انسانی، و همچنین بحث‌های حقوقی مداوم در مورد شرکت‌های هوش مصنوعی که از محتوای دارای حق چاپ برای آموزش استفاده می‌کنند، اتخاذ شده است. پرونده های قضایی متعددی در کالیفرنیا به دلیل نقض حق چاپ توسط هنرمندان تشکیل شده است. این می تواند منجر به این شود که شرکت های هوش مصنوعی نیاز به جداسازی مدل های زبان داشته باشند.

به خواندن ادامه دهید

بریتانیا ممکن است تماس های سرد سرمایه گذاری در رمزارز را ممنوع کند

در حالی که بریتانیا در حال آماده شدن برای ممنوعیت تماس های مالی سرد است، وزارت خزانه داری اعلیحضرت توصیه ای را منتشر کرده است که در آن خواستار شواهدی برای سنجش تأثیر کامل بر مشاغل و هزینه های مربوط به معرفی و اجرای این ممنوعیت شده است. خزانه داری با هدف اعمال یک ممنوعیت کلی برای تماس های سرد مالی، 19 سوال از سهامداران پرسید تا از حداکثر تأثیر بر کلاهبرداران و کمترین تأثیر بر مشاغلی که اغلب به مشتریان احتمالی تماس سرد متکی هستند اطمینان حاصل کند. این رایزنی در 27 سپتامبر 2023 پایان خواهد یافت.

به خواندن ادامه دهید


نویسنده: David Attlee

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید