«توکن سلسیوس» جدید را می توان برای بازپرداخت بستانکاران استفاده کرد: گزارش

«توکن سلسیوس» جدید را می توان برای بازپرداخت بستانکاران استفاده کرد: گزارش


پیشنهاد شده است که این توکن می تواند بخشی از یک تجدید ساختار باشد که آن را به یک شرکت سهامی عام و تحت نظارت ایالات متحده تبدیل می کند.

طبق گزارش 24 ژانویه بلومبرگ، شرکت ورشکسته وام دهنده رمزارز سلسیوس ممکن است توکن خود را برای پرداخت طلبکاران منتشر کند. در این گزارش یک جلسه ویدیویی دادگاه به عنوان منبع اطلاعات ذکر شده است.

بر اساس این گزارش، وکیل سلسیوس راس ام. کواستنیت به دادگاه گفت که این شرکت در حال مذاکره با طلبکاران خود در مورد چگونگی راه اندازی مجدد پلت فرم و بازپرداخت مناسب آنها است. نسخه جدید راه‌اندازی‌شده، یک «شرکت سهامی عام با مجوز مناسب» خواهد بود که ظاهراً می‌تواند پول بیشتری نسبت به انحلال شرکت به طلبکاران بدهد. در صورت تایید اعتباردهندگان و دادگاه، شرکت تجدید سازمان شده “به عنوان بخشی از طرح پرداخت، یک توکن جدید برای طلبکاران صادر می کند.”

در این گزارش آمده است که جزئیات این طرح اواخر این هفته به دادگاه ارائه خواهد شد.

مربوط: نظر: رونق پیدایش گروه ارز دیجیتال: آینده چیست؟

کاربر توییتر CelsiusFacts که اغلب به‌روزرسانی‌های این پرونده را توییت می‌کند، ادعا کرد که جزئیات طرح بازسازی را نیز یافته است. طبق اعلامیه 24 ژانویه، شبکه سلسیوس قصد دارد به صورت عمومی عرضه شود و از “سرویس های شخص ثالث” برای اطمینان از مطابقت با مقررات مالی ایالات متحده استفاده کند. کاربران می توانند تا 7500 دلار یا 95 درصد از کل را برداشت کنند، هر کدام کوچکتر باشد. توکن جدید برای پوشش 5 درصد باقی مانده یا مقادیر بالای 7500 دلار صادر می شود.

تقویم دادگاه در رابطه با این پرونده نشان می‌دهد که «جلسه کیفی» برای 24 ژانویه تعیین شده است و دستور جلسه قبل از تشکیل آن توسط دادگاه منتشر می‌شود. این جلسه ممکن است منبع گزارش‌های بلومبرگ و @CelsiusFacts باشد، اگرچه Cointelegraph در زمان انتشار نتوانست این موضوع را تأیید کند.

سلسیوس در ژوئن 2022 برداشت کاربران را مسدود کرد و دلیل آن کمبود نقدینگی ناشی از “شرایط شدید بازار” بود. در ماه جولای اعلام ورشکستگی کرد. در 5 ژانویه، دادستان کل نیویورک از الکس ماشینسکی، بنیانگذار سلسیوس، به اتهام ارائه “اظهارات نادرست و گمراه کننده” به سرمایه گذاران شکایت کرد.
نویسنده: Tom Blackstone

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉