بیت کوین جدید به زودی در تمام زمان ها: وکیل “1 میلیون دلار بیت کوین” سامسون مو


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • بیت کوین ATH جدید به زودی: سامسون مو
  • با عرضه بیت کوین، «عصر تاریک پول به پایان رسید».

سامسون مو، CSO سابق شرکت آدام بک Blockstream و در حال حاضر مدیرعامل شرکت متمرکز بر بیت کوین در Jan3، بیانیه ای صعودی در مورد BTC ارائه کرد زیرا انتظار دارد قیمت به سمت یک بالاترین تاریخی جدید افزایش یابد.

بیت کوین ATH جدید به زودی: سامسون مو

مو در جدیدترین توییت خود یک گیف متحرک از فیلم «ماتریکس» منتشر کرد. ساخته معروف Wachowskis استعاره ای است که Mow اغلب هنگام صحبت با پیروان X خود در مورد اوج های جدیدی که انتظار دارد بیت کوین و BTC به آن برسند، استفاده می کند.

توییت Mow نشان می دهد که او انتظار دارد که ارز دیجیتال پیشرو جهان به زودی به بالاترین حد خود برسد. ATH قبلی در ماه مارس زمانی که بیت کوین به 73750 دلار رسید به دست آمد.

در آخر هفته، قیمت بیت کوین با افزایش بیش از 10 درصدی افزایش چشمگیری را تجربه کرد. بیت کوین در روز دوشنبه به 65180 دلار رسید، زیرا ETF نقطه خاکستری شاهد ورود اولیه 63 میلیون دلاری در روز جمعه بود.

این اولین ورودی مثبت برای این بیت کوین ETF نقطه ای از زمان تصویب SEC در اواسط ژانویه بود. قبل از این ورود اولیه، GBTC شاهد بود که سرمایه‌گذاران به طور منظم وجوهی را در حدود 26 میلیارد دلار برداشت می‌کردند که بیشتر به دلیل این بود که کارمزد Grayscale بسیار بالاتر از سایر ETF‌های بیت‌کوین نقطه‌ای است.

طی 24 ساعت گذشته، بیت کوین ابتدا 3 درصد سقوط کرد و تا کنون 1.70 درصد بهبود یافته است، با تغییر قیمت به 62285 دلار.

روز دوشنبه، موو بیانیه صعودی دیگری درباره بیت کوین ارائه کرد. رئیس 3 ژانویه توییت کرد که پول تحت کنترل دیگران “به ناچار پول نیست.” پول فقط تا زمانی می تواند دست نخورده وجود داشته باشد که حامل باشد. #بیت کوین.” موو معتقد است که در نهایت بیت کوین به ناچار به سطح قیمت خیره کننده 1 میلیون دلار خواهد رسید. و این پس از اینکه «شمع‌های امگا» بیت‌کوین در نمودارها ظاهر شدند، اتفاق می‌افتد.

با عرضه بیت کوین، «عصر تاریک پول به پایان رسید».

روز یکشنبه، سامسون موو در توییتی نوشت که «عصر تاریک پولی در 3 ژانویه 2009 به پایان رسید»، اشاره ای آشکار به خالق مرموز بیت کوین ساتوشی ناکاموتو و راه اندازی بیت کوین در آن تاریخ.

3 ژانویه اغلب به عنوان روز بیت کوین نامیده می شود. همانطور که در عنوان مقاله ای در تایمز گفته شد، یک مهر زمانی برای تشکیل BTC در سال 2009 ذکر شد. این مقاله همچنین نظراتی را در مورد بی ثباتی اقتصادی ناشی از بانکداری ذخیره کسری منتشر کرد.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید