سری جدید آمازون فرهنگ NFT را بررسی می کند: خبرنامه Nifty، 14 تا 20 دسامبر

سری جدید آمازون فرهنگ NFT را بررسی می کند: خبرنامه Nifty، 14 تا 20 دسامبر


یک مستند جدید آمازون به بررسی فرهنگ NFT می پردازد و قصد دارد MTV NFT ها باشد.

کارگردان می‌گوید NFT و توکن‌های مرتبط با روح، فیلم‌سازی Web3 را تعریف می‌کنند

با توجه به اینکه وب 3 به سمت صنایع مختلف مانند فیلمسازی پیش می رود، یک کارگردان فیلم معتقد است که ابزارهایی مانند NFT ها و نشانه های پیوند روح (نشانه های هویت دیجیتالی که یک شخص یا موجودیت را نشان می دهند) می توانند به طرق مختلف به سینما خدمت کنند.

استفان فانگ، کارگردان پروژه فیلم Web3 در مصاحبه با Cointelegraph میمون ها رفتندیدگاه خود را در مورد ادغام ابزارهای Web3 در سینما به اشتراک گذاشت. به گفته فانگ، تقاطع‌های بالقوه زیادی بین Web3 و فیلم وجود دارد، مانند مشارکت طرفداران در فیلم‌های نمایش داده شده در متاورس و شخصیت‌های فیلم از فضای Web3.

ادامه مطلب…

سری جدید آمازون “NFTMe” فرهنگ NFT و اختلال در سراسر جهان را بررسی می کند

مجموعه مستند جدید آمازون، NFMe، فرهنگ NFT و چگونگی اختلال NFTها در صنایع را بررسی می کند. در این نمایش هنرمندان، کلکسیونرها، اینفلوئنسرها و حرفه ای ها حضور دارند و نشان می دهند که NFT چگونه بر زندگی آنها تأثیر گذاشته است.

به گفته سازندگان، این برنامه می‌خواهد «ام‌تی‌وی NFTs» باشد و اطلاعات مرجعی در این زمینه ارائه کند. NFT ها را به روشی آسان ارائه می دهد و بینندگان را با فرصت های موجود در وب 3 آشنا می کند.

ادامه مطلب…

NFT های مناسب خانواده، نسل بعدی جوانان را به Web3 می آورند

پذیرش و پذیرش دو مورد از بزرگترین چالش های Web3 هستند. اما می‌تواند مشکل پذیرش فضای NFT را با خانواده‌دار کردن پروژه‌ها حل کند.

جرمی فیشر، بنیانگذار پروژه NFT Lucky Ducky، در صحبت با Cointelegraph، اعتقاد خود را به اشتراک گذاشت که معرفی مفاهیم NFT و Web3 به کودکان راه خوبی برای تشویق فرزندخواندگی است. علاوه بر این، در حالی که والدین می توانند تجارت دارایی را انجام دهند، NFT ها می توانند راهی عالی برای آموزش سرمایه گذاری به بچه ها باشند.

ادامه مطلب…

جامعه از مجموعه عجیب و غریب SimpDAO NFT ترامپ شگفت زده شده است

دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق ایالات متحده اخیراً از طریق پلتفرم رسانه اجتماعی Truth Social پروژه NFT را اعلام کرد. چهل و پنجمین رئیس جمهور مجموعه ای از 45000 کارت NFT را معرفی کرده است که خود را در لباس های مختلف نشان می دهد.

افراد مختلفی به سقوط NFT واکنش نشان دادند و برخی این پروژه را SimpDAO نامیدند و به طرفدارانی که به عنوان “ساده” نامگذاری شده بودند اشاره کردند که از هر فرصتی برای نشان دادن عشق و حمایت خود از بت خود استفاده می کنند.

ادامه مطلب…

استاد کامیک کان می گوید داستان سرایی عنصر کلیدی پروژه های موفق NFT است

Gareb Shamus، بنیانگذار Kumite NFT، در صحبت با Cointelegraph در پادکست NFT Steez، نظرات خود را در مورد اینکه چگونه پروژه های NFT می توانند جوامع خود را از طریق داستان سرایی درگیر کنند، به اشتراک گذاشت. به گفته Shamus، این تعامل به آن اجازه داد تا به میلیاردها نفر در سراسر جهان دسترسی پیدا کند.

در خبرنامه این هفته، بخوانید که چگونه توکن‌های تغییرناپذیر (NFT) و توکن‌های مرتبط با روح می‌توانند به فیلم‌های Web3 کمک کنند. مستند جدید آمازون به بررسی این موضوع می پردازد که چگونه NFT های مناسب خانواده می توانند به عادت دادن بچه ها به Web3 کمک کنند. دریابید که مردم چگونه به اعلامیه NFT دونالد ترامپ واکنش نشان دادند. همچنین، نیفتی نیوز این هفته را فراموش نکنید، که شامل راه اندازی NFT باشگاه فوتبال منچستریونایتد و Bored Apes به سرقت رفته است.

پادکست NFT Steez Cointelegraph را بررسی کنید

مدیر همچنین توضیح داد که Web3 تعامل بسیار خوبی دارد، جایی که داستان‌ها می‌توانند از منظرهای متعدد گفته و بیان شوند. علاوه بر این، Shamus پروژه Kumite NFT را مکانی توصیف کرد که کاربران می توانند در سفر خود قهرمان شوند.

ادامه مطلب…

نیفتی نیوز: ساختن پل در متاورس، کلاهبرداری پیچیده میمون ها و موارد دیگر

باشگاه فوتبال منچستریونایتد اخیرا مجموعه NFT خود را در بلاک چین تزوس راه اندازی کرده است. اولین قطره رایگان بود و فقط به کیف پول Tezos برای ادعای NFT نیاز داشت. در همین حال، اخیراً 14 Bored Apes در یک کلاهبرداری فیشینگ و مهندسی اجتماعی به سرقت رفت که اجرای آن یک ماه طول کشید.

ادامه مطلب…

از شما برای خواندن این خلاصه از برجسته ترین تحولات هفته در زمینه NFT سپاسگزاریم. چهارشنبه آینده برای گزارش ها و بینش های بیشتر در مورد این زمینه فعال در حال توسعه بازگردید.


نویسنده: Ezra Reguerra

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉