صندوق جدید ۲۰ میلیون دلاری بازی های بلاک چین و NFT ها را هدف قرار می دهد


سرمایه گذاران خطرپذیر Web3 به دنبال سرمایه گذاری در بازی های بلاک چین و پروژه های کلکسیونی از طریق یک صندوق جدید 20 میلیون دلاری خواهند بود.

گروهی از سرمایه‌گذاران مخاطره‌آمیز ارزهای دیجیتال، یک صندوق 20 میلیون دلاری برای سرمایه‌گذاری در پروژه‌ها و شرکت‌هایی که ارزش کمتری دارند Web3 ایجاد کرده‌اند که بر روی بازی‌های بلاک چین و کلکسیون‌های دیجیتال متمرکز هستند.

مدیر عامل و بنیانگذار واژلیس دیامانتیس در مصاحبه ای ایمیلی با Cointelegraph گفت که Alpha Protocol Ventures (APV) سرمایه گذاری در پروژه های مختلف در اکوسیستم Web3 را در نظر خواهد گرفت. او گفت که بازی و کلکسیون ها تمرکز اصلی خواهند بود، در حالی که پروتکل های DeFi و لایه 1 و 2 نیز تحت تخصیص سرمایه صندوق قرار خواهند گرفت.

ما همچنین پروژه هایی را بررسی خواهیم کرد که سعی خواهند کرد مشکلات دنیای واقعی مانند زنجیره تامین، حفاظت از داده ها و زیرساخت ها را حل کنند.”

APV از Diamantis، نیک رز، مدیر عامل Ethernity، و همچنین شرکت سرمایه گذاری Web3 Morningstar Ventures و گروهی از سرمایه گذاران فرشته Web3 بودجه دریافت کرده است.

Diamantis، مدیر مالی سابق اترنیتی، اضافه کرد که APV تعدادی از اهداف سرمایه گذاری بالقوه را شناسایی کرده است و به «پروژه های کم ارزش» که به عنوان «خرید و نگهداری وجوه» راه اندازی شده اند، مانند Polygon، Polkastarter، Axie، پشتیبانی خواهد کرد. بی نهایت و بی نهایت.

مطالب مرتبط: از کریکت تا کریپتو: AB de Villiers وارد Web3 می شود

دیامانتیس همچنین اضافه کرد که طولانی شدن بازار نزولی همچنان به سرمایه گذاران این فرصت را می دهد تا در پشت پروژه های استارتاپی که راه حل های نوآورانه مبتنی بر فناوری بلاک چین را توسعه می دهند، بایستند.

اکوسیستم کریپتو از زمان پیدایش خود چرخه های زیادی را پشت سر گذاشته است. این یک طبقه دارایی کاملاً جدید است که فکر می کنیم به طور تصاعدی رشد خواهد کرد.

دیامانتیس گفت APV شرکت های کم ارزش و فناوری های بلاک چین کشف نشده را با دو برابر کردن شرکت های بلاک چین و برنامه های کاربردی Web3 هدف قرار خواهد داد.

پروژه ها و پلتفرم های Web3 تا سال 2023 به جذب سرمایه گذاری های بزرگ از سوی شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر و مدیران صندوق ها ادامه دادند.

Animoca Brands در جولای 2023 اعلام کرد که 30 میلیون دلار در web3 neobank Hi; در یک مصاحبه اختصاصی، بنیانگذار Yat Siu محصولات نوآورانه ای مانند کارت نقدی رمزنگاری قابل تنظیم و تغییرناپذیر (NFT) را به عنوان یک کارت برداشت احتمالی برای علاقه مندان به Web3 معرفی کرد. کوین تلگراف.

در همین حال، یکی دیگر از شرکت‌های مخاطره‌آمیز، Vessel Capital، در آگوست 2023 یک صندوق 55 میلیون دلاری را اعلام کرد که از زیرساخت‌ها و برنامه‌های کاربردی Web3 نیز پشتیبانی می‌کند. این رقم توسط صرافی ارزهای دیجیتال Bitget که صندوق ۱۰۰ میلیون دلاری خود را اعلام کرده است، آسیا را هدف قرار داده است. پروژه های مبتنی بر وب 3 و بلاک چین.

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنیم: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در نظر دارند


نویسنده: Gareth Jenkinson

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید