Neobank NFT های مرتبط با روح را برای دارندگان کیف اطلاعات KYC ارائه می دهد


نئوبانک کوچک مستقر در نیویورک در تلاش است تا با ترکیب ویژگی های Web3 و بانکداری دیجیتال، تجربه کاربران رمزارز را بهبود بخشد.

Neobank Cogni اعلام کرده است که توکن‌های متصل به روح را در اختیار دارندگان کیف پول کریپتو قرار می‌دهد که حاوی اطلاعات مشتری شما (KYC) است. NFT مبتنی بر چند ضلعی، تأیید KYC «Web2» را که توسط بانک در حساب باز شده مشتری انجام شده است، به محیط Web3 منتقل می‌کند.

Cogni که از طریق یک بانک سنتی نیویورک پوشش شرکت بیمه سپرده فدرال ایالات متحده را دارد، کیف پول رمزنگاری چند زنجیره ای غیرحضوری خود را در ژانویه معرفی کرد. کاربران می توانند ارزهای دیجیتال و NFT را در کیف پول ارسال، دریافت و نگهداری کنند. کاربران می توانند به صورت اختیاری NFT غیرقابل انتقال را چاپ کنند که برنامه های غیرمتمرکز (DApps) می توانند با اجازه مالک آن را رمزگشایی کنند.

هدف بانک ایجاد یک تجربه کاربری پیشرفته است. آرچی راویشانکار، بنیانگذار و مدیرعامل Cogni، به Cointelegraph گفت:

دلیل اینکه علاقه مندان به کریپتو نمی توانند به باند عدم تمرکز بپیوندند، بدیهی است که تجربه کاربر است. دوم، به اکوسیستم اعتماد کنید.»

با این حال، راویشانکار افزود: “همه می دانند که چگونه از بانکداری دیجیتال استفاده کنند.” کیف پول رمزنگاری «در طول تجربه عادی بانکداری» در دسترس است.

مطالب مرتبط: ویتالیک بوترین توصیه می‌کند که NFT‌ها مانند آیتم‌های World of Warcraft «محصول روح» باشند.

اطلاعات KYC “سطح بانک” موجود در NFT الزامات KYC در ایالات متحده را برآورده می کند و می تواند توسط DApps شریک بدون اقدام بیشتر مورد استفاده قرار گیرد. Cogni در نظر دارد تا بازاری از DApps ایجاد کند که می‌توان آن‌ها را متصل کرد، از جمله تأیید KYC، تنها با چند کلیک.

پس از ورشکستگی شرکت‌های بزرگ رمزنگاری که پول مشتریان را در کیف‌های نگهبانی به دام انداخت، استفاده از کیف‌پول‌های غیرقانونی در طول زمستان کریپتو رو به افزایش است. Cogni soulbound NFT در ابتدا در دسترس کاربران منتخب قرار خواهد گرفت و انتظار می‌رود در تابستان به صورت عمومی عرضه شود.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات کریپتو – به علاوه نکات مالیاتی کریپتو
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید