Nebraskangooner نظرات خود را در مورد اینکه آیا این اخبار بر قیمت BTC تأثیر می گذارد توضیح می دهد

Nebraskangooner نظرات خود را در مورد اینکه آیا این اخبار بر قیمت BTC تأثیر می گذارد توضیح می دهد


Nebraskangooner در آخرین قسمت از پادکست Crypto Trading Secrets نظرات خود را در مورد بسیاری از موضوعات از جمله دیدگاه خود در مورد بیت کوین در بازار نزولی بیان کرد.

در 28 دسامبر، Cointelegraph’s اسرار تجارت کریپتو این پادکست با معامله گر Nebraskangooner مصاحبه کرد و نظرات او را در مورد موضوعات مختلف جمع آوری کرد. هنگامی که از Nebraskangooner اخیراً در مورد نظر وی در مورد قیمت بیت کوین (BTC) پرسیده شد، گفت: “این قیمت صاف و کاملا افقی و بدون حادثه است.”

بازار خرس کریپتو تا سال 2022 شاهد مبارزه قیمت بیت کوین بوده است و به طور قابل توجهی از بالاترین رکورد تاریخ 60000 دلاری که در سال 2021 مشاهده شده بود، سقوط کرده است. Nebraskangooner اطلاعاتی در مورد موقعیت احتمالی بیت کوین در بازار نزولی و پایین بودن احتمالی دارایی ارائه کرد.

Nebraskangooner در رابطه با دیدگاه خود در مورد قیمت بیت کوین گفت که او در درجه اول به نمودارهای قیمت نگاه می کند تا اخبار اصلی برای ارزیابی. او ادامه داد: «من واقعاً هرگز به این همه گزارش‌هایی که بر چیزی تأثیر می‌گذارند باور نکرده‌ام.

“من فکر می کنم که اخبار، در عوض، اقدام قیمت را تسریع می کند. من همیشه به “خبر را به من بگو و من نقاشی را به تو نشان خواهم داد” اعتقاد داشته ام. اساساً به نظر می رسد که اخبار خوب همیشه مورد حمایت و اخبار بد همیشه در مقاومت هستند. واضح است که اخبار بد بیشتری در بازارهای نزولی و اخبار خوب بیشتری در بازارهای صعودی وجود دارد.

او افزود: «من واقعاً اخبار را تغییر مسیر چیزی نمی‌دانم. “من بیشتر در حال تعویض گرافیک هستم.” Nebraskangooner همچنین نظرات خود را در مورد اینکه چه چیزی بیشتر بر قیمت بیت کوین تأثیر می گذارد به اشتراک گذاشت.

در این اپیزود، بنجامین پیروس، مجری نبراسکانگ، چندین نکته دیگر، از جمله علاقه اولیه او به حوزه پزشکی و چگونگی انتقال او از حرفه پرستاری به تجارت کریپتو را مورد بحث قرار می‌دهد.

کوین تلگراف اسرار تجارت کریپتو این پادکست با معامله گران، سرمایه گذاران و تحلیلگران کریپتو در مورد موضوعات مرتبط با تجارت و سرمایه گذاری کریپتو مصاحبه می کند. هر قسمت معمولاً از سه بخش تشکیل شده است: یافتن قسمت آخر، اسرار تجاری، و گاو نر بعدی.

این قسمت را در صفحه پادکست Cointelegraph، Apple Podcasts، Spotify، Google Podcasts و TuneIn گوش دهید.

دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان شده در این پادکست به تنهایی متعلق به مشارکت‌کنندگان است و نیازی به بازتاب یا ارائه دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.


نویسنده: Benjamin Pirus

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉