تقریباً 70 میلیون دلار اتریوم (ETH) به صرافی اصلی ارسال شد


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به نظر می‌رسد که نهنگ‌های اتریوم (ETH) امروز فروش بالقوه‌ای را آغاز کرده‌اند، زیرا نزدیک به ۷۰ میلیون دلار از ارز دیجیتال به بایننس، یکی از بزرگترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال در جهان، منتقل شده است. این حرکت باعث نگرانی سرمایه گذاران ETH در مورد کاهش احتمالی بازار شد.

Whale Alert، یک سرویس پیشرو نظارت بر بلاک چین، دو تراکنش بزرگ را در اوایل صبح امروز گزارش کرد. اولین توییت روشن شد 9999 ETH به ارزش تقریبی 34.3 میلیون دلار از یک کیف پول ناشناخته به بایننس منتقل شد. اندکی بعد، Whale Alert دوباره توییت کرد آشکار ساختن گزارش شده است که 7413 ETH به ارزش تقریبی 25.4 میلیون دلار از یک کیف پول ناشناس به بایننس منتقل شده است.

این تراکنش ها در مجموع 17412 ETH است که تقریباً 69.86 میلیون دلار در قیمت های فعلی بازار است. چنین نقل و انتقالات بزرگی به یک صرافی اغلب نشانه فروش قریب الوقوع است زیرا نهنگ ها – دارندگان بزرگ ارزهای رمزنگاری شده – اغلب دارایی های خود را هنگامی که قصد فروش دارند به صرافی ها منتقل می کنند.

تاثیر بازار گسترده تر

خبر این نقل و انتقالات مهم پیش از این تاثیر محسوسی در بازار داشته است. قیمت اتریوم به دنبال هشدارها افزایش نوسانات را نشان داد و معامله گران از نزدیک بایننس را برای نشانه هایی از فعالیت فروش در مقیاس بزرگ زیر نظر دارند. فروش بالقوه این نهنگ ها بر قیمت ETH فشار نزولی وارد می کند. بازار گسترده تر علاوه بر این.

از نظر تاریخی، حرکات قابل توجه در حساب های نهنگ منجر به نوسانات قابل توجه قیمت شده است. وقتی مقدار زیادی ارز دیجیتال فروخته می‌شود، این می‌تواند باعث ایجاد یک اثر دومینو شود و باعث وحشت سایر معامله‌گران و فروش دارایی‌های خود شود و قیمت را حتی پایین‌تر بیاورد.

در زمان نوشتن این مقاله، قیمت اتریوم 3447.60 دلار بود. در 24 ساعت گذشته 0.30 درصد کاهش داشته است. با این حال، قیمت ETH به لطف ادامه فاز نزولی در بازار گسترده‌تر، طی 30 روز گذشته 8.94 درصد کاهش یافته است. در حالی که تاثیر نهایی بر قیمت اتریوم هنوز دیده نشده است، انتقال چنین مقدار زیادی از اتریوم به یک صرافی سیگنالی است که نمی توان آن را نادیده گرفت.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید