جاستین سان – تقریباً 500 میلیون دلار اتریوم به کیف پول پیوندی منتقل شد


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک تحول اخیر در بازار ارزهای دیجیتال، اتریوم (ETH) به ارزش تقریبی 500 میلیون دلار کشف و ضبط شد. منتقل شده یک کیف پول وابسته به بنیانگذار TRON جاستین سان. بر اساس توییتی از تحلیلگر برجسته رمزارز Lookonchain، به نظر می رسد Sun 7128 ETH معادل 22.34 میلیون دلار از صرافی Binance برداشت کرده است.

این معامله اوایل امروز تکمیل شد. علاوه بر این، Lookonchain فاش کرد که بنیانگذار TRON 154570 ETH به ارزش 492.23 میلیون دلار از 8 آوریل با میانگین قیمت 3177 دلار خریداری کرده است. روند صعودی مداوم دارندگان بزرگ اتریوم یا “نهنگ ها” در برابر ارز دیجیتال.

تاثیر قیمت

با وجود عملکرد ضعیف اخیر اتریوم در بازار، قیمت آن در حال حاضر با 3.48 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته با 3134 دلار معامله می شود. نهنگ ها مانند سان، او همچنان به پتانسیل طولانی مدت خود اعتماد دارد. شایان ذکر است که در حالی که قیمت اتریوم اندکی کاهش داشت، حجم معاملات 24 ساعته آن 30.11 درصد افزایش یافت و در مجموع به 14.57 میلیارد دلار رسید.

این افزایش حجم معاملات حاکی از افزایش فعالیت و علاقه سرمایه گذاران به اتریوم، حتی در بحبوحه نوسانات بازار است. علاوه بر این، تراکنش‌های اخیر جاستین سان، گمانه‌زنی‌ها و بحث‌ها را در جامعه درباره مسیر آینده اتریوم و بازار گسترده‌تر دامن زده است. به عنوان یکی از تأثیرگذارترین چهره‌ها در صنعت کریپتو، اقدامات Sun اغلب به عنوان یک فشارسنج عمل می‌کند. احساسات بازار.

به طور کلی، این واقعیت که چنین مقدار قابل توجهی از اتریوم به کیف پولی مرتبط با یکی از مهم ترین نام های صنعت منتقل شده است، نشان می دهد که علاقه و سرمایه گذاری در اتریوم با وجود نوسانات اخیر قیمت همچنان ادامه دارد. اقدامات بازیگران اصلی مانند جاستین سان بدون شک همچنان مورد توجه فعالان بازار خواهد بود.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید