تقریباً 40 میلیون دلار XRP منتقل شده از بورس اصلی: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

تقریباً 40 میلیون دلار XRP از بایننس، یکی از صرافی‌های پیشرو ارزهای دیجیتال در جهان، به یک کیف پول ناشناخته منتقل شد. این انتقال قابل توجه باعث گمانه زنی در مورد دلایل چنین معاملات بزرگی شد که اغلب به نهنگ ها (افراد یا سازمان هایی که مقادیر زیادی از یک سکه خاص را در اختیار دارند) نسبت داده می شود.

این تراکنش اولین بار توسط Whale Alert، سرویسی برای ردیابی تراکنش‌های بزرگ ارزهای دیجیتال گزارش شد. اولین توییت Whale Alert روشن شد مشخص شد که تقریباً 50.7 میلیون سکه XRP به ارزش تقریبی 26.2 میلیون دلار از بایننس به یک کیف پول ناشناخته منتقل شده است.

کمی بعد یک توییت دیگر گزارش شده است مشخص شد که تقریباً 26.2 میلیون سکه XRP به ارزش تقریباً 13.5 میلیون دلار از بایننس به یک کیف پول ناشناخته منتقل شده است. مجموع این دو تراکنش بزرگ تقریباً 77 میلیون XRP یا تقریباً 40 میلیون دلار است. تراکنش ها نشان دهنده فعالیت قابل توجه در بازار XRP است که اغلب منادی حرکات بازار یا تغییر در احساسات سرمایه گذار است.

قیمت XRP و واکنش بازار

در زمان انجام این معاملات، قیمت XRP 0.5222 دلار بود که نشان دهنده افزایش اندک 0.94 درصدی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 24 ساعته به میزان قابل توجهی افزایش یافت و با 85.39 درصد افزایش به 1.038 میلیارد دلار رسید. این نوسان فعالیت تجاری اغلب با افزایش بهره و نوسانات بالقوه قیمت همراه است.

تجزیه و تحلیل شاخص های فنی بینش بیشتری در مورد شرایط بازار پیرامون XRP فراهم می کند. شاخص قدرت نسبی سکه (RSI) در حال حاضر است 48.65. RSI یک نوسانگر مومنتوم است که سرعت و تغییر حرکات قیمت را اندازه گیری می کند. RSI زیر 50 به طور کلی نشان می دهد که بازار در حال از دست دادن حرکت است و ممکن است روند نزولی ادامه یابد.

اما آنچه مهم است فعالیت نهنگ ممکن است این روند را کاهش دهد. خرید نهنگ در مقیاس بزرگ اغلب نشان دهنده اعتماد به دارایی است و به طور بالقوه قیمت ها را با دنبال کردن سرمایه گذاران کوچکتر افزایش می دهد. نهنگ‌هایی که XRP می‌خرند ممکن است سرمایه‌گذاران دیگر را نیز تشویق به خرید کنند، که نشان‌دهنده چشم‌انداز مثبتی برای عملکرد آینده این ارز دیجیتال است. علاوه بر این، خریدهای بزرگ ممکن است به دلیل کاهش عرضه ارز منجر به افزایش قیمت شود.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید