انتقال نزدیک به 250 میلیون دلار بیت کوین بورس بزرگ ایالات متحده را شگفت زده کرد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

انتقال قابل توجه بیت کوین (BTC) به ارزش 231.45 میلیون دلار اخیرا توجه ها را به خود جلب کرده است. بنابراین، Whale Alert گزارش داد که یک نهاد شناسایی شده با آدرس “bc1qc” تراکنش را پردازش کرده و 3250 BTC را به Kraken، یک صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال در ایالات متحده منتقل کرده است.

تاریخچه آدرس فرستنده “bc1qc” اطلاعات محدودی را نشان می دهد. اولین تراکنش آن در مارس 2024 انجام شد و 0.002 بیت کوین را از یک کیف پول ناشناس و خالی دیگر دریافت کرد. بررسی دقیق‌تر زنجیره تراکنش، مجموعه‌ای از مبادلات بین آدرس‌های ناشناخته مختلف را در طی چند ماه نشان می‌دهد.

این آخرین تراکنش نشان دهنده بخش قابل توجهی از کل دارایی کیف پول است. در حال حاضر، 20282 بیت کوین به ارزش تقریبی 1.44 میلیارد دلار در bc1qc ذخیره شده است.

مرتبط با

فعالان بازار اغلب چنین نقل و انتقالات قابل توجهی را به عنوان شاخص های بالقوه ای می بینند که یک بازیگر اصلی در حال آماده شدن برای فروش دارایی است. انتقال بیت کوین به پلتفرم های با نقدینگی بالا مانند کراکن یک عمل رایج قبل از فروش بزرگ است.

با این حال، هنوز تایید نشده است که آیا این انتقال منجر به فروش فوری خواهد شد یا خیر. با توجه به حجم زیاد بیت کوین، تاثیر چنین حرکتی در بازار می تواند قابل توجه باشد.

بیت کوین دوباره به بالاترین حد خود نزدیک می شود

با وجود انتقال قابل توجه، قیمت بیت کوین ثابت ماند و به معاملات بالای 70000 دلار ادامه داد. این سطح فقط 3.75 درصد کمتر از بالاترین رکورد تاریخ است که نشان دهنده اعتماد قوی بازار و علاقه مستمر سرمایه گذاران نهادی و خرده فروشی است.

""
بیت کوین به دلار تا زمانی که: CoinMarketCap

مرتبط با

در حال حاضر، توجه به بقیه دارایی‌های اصلی کیف پول و تحرکات احتمالی بازار است که ممکن است به دنبال داشته باشد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید