نزدیک به 1 تریلیون شیبا اینو (SHIB) به طور ناگهانی توسط نهنگ های فوق اولیه تسخیر شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

آخرین یافته‌های Spot On Chain فعالیت قابل توجهی را در بازار توکن Shiba Inu (SHIB) نشان می‌دهد زیرا سرمایه‌گذاران اولیه دوباره مقادیر قابل توجهی SHIB را خریداری می‌کنند. این هجوم ناگهانی نزدیک به یک تریلیون SHIB به کیف‌پول‌های قدیمی، گمانه‌زنی‌ها را در مورد افزایش احتمالی افزایش قیمت توکن شیبا اینو در سال 2021 افزایش داده است.

مرتبط با

بنابراین، گزارش شده است که یک نهنگ اولیه، 1000 WETH به ارزش تقریبی 3.83 میلیون دلار برای 149.3 میلیارد SHIB خرج کرده است. این توکن‌ها از کیف پولی که 5.16 تریلیون SHIB فقط با 45 ETH در مارس 2021 دریافت کرد، واریز شدند. خریدار هنوز 1169 WETH به ارزش تقریبی 4.45 میلیون دلار دارد که می تواند برای خریدهای بعدی SHIB همانطور که پیشنهاد شده است استفاده شود.

یکی دیگر از خریداران اولیه پس از دو سال غیبت به بازار بازگشته است. این سازمان در ساعات گذشته 4849 WETH را به مبلغ 715.8 میلیارد SHIB خریداری کرد که بر افزایش قیمت SHIB تأثیر گذاشت. با 9207 ETH و WETH در حال حاضر، به ارزش تقریبی 34.9 میلیون دلار، این دارایی همچنین می تواند به انباشت SHIB ادامه دهد.

آیا دوباره 2021 است؟

توکن شیبا اینو که در سال 2021 راه اندازی شد و به اوج قیمت 0.0000857 دلار در بازار گاوی رسید، در حال حاضر با قیمت 0.0000262 دلار معامله می شود. علاقه مجدد سرمایه گذاران اولیه نشان می دهد که آنها به آینده SHIB اعتقاد دارند.

""
SHIB به USD CoinMarketCap

مرتبط با

در حالی که این سرمایه گذاران اولیه در بازار SHIB حرکت های استراتژیک انجام می دهند، علاقه مندان از نزدیک آن را تماشا می کنند. سرمایه‌گذاری‌های قابل توجه و خریدهای محاسبه‌شده توسط سرمایه‌گذارانی که زمانی فوق‌العاده اولیه بودند، می‌تواند نشانه روند صعودی شیبا اینو مشابه با دستاوردهای سال 2021 باشد.

با این حال، هنوز مشخص نیست که آیا این نشان دهنده انتظارات واقعی بازار صعودی از سوی آنها است یا اینکه همچنان حدس و گمان است.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید