تقریباً یک میلیارد دلار بیت کوین پس از انتقال از بورس بزرگ ایالات متحده ناپدید شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

امروزه شاهد فعالیت قابل توجهی در بازار ارزهای دیجیتال به خصوص در مورد بیت کوین بوده ایم. مبلغ قابل توجهی به مبلغ تقریبی 962.15 میلیون دلار از کوین بیس، صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال ایالات متحده برداشت شد که می توان آن را به عنوان تحرکات قابل توجهی در فضای ارزهای دیجیتال در نظر گرفت.

داده های ارائه شده توسط Whale Alert نشان می دهد که در مجموع 18484.69 BTC در دو انتقال متوالی از کوین بیس برداشته شده است. در اولین انتقال مشاهده شد که 9322 بیت کوین به ارزش 485248 میلیون دلار به آدرس “1AyhP” منتقل شد. پس از این، دومین انتقال 9162 بیت کوین به ارزش 476.9 میلیون دلار به آدرس “19hJg” آغاز شد. قابل ذکر است که هر دو آدرس تازه تاسیس بوده و سابقه تراکنش قبلی ندارند.

نمای قیمت بیت کوین (BTC).

با وجود عقب نشینی قابل توجه، قیمت بیت کوین به حرکت صعودی خود ادامه داده است و از زمان شروع شمارش معکوس در بازار جدید کریپتو شاهد افزایش 0.6 درصدی بوده است. در حال حاضر بیت کوین ۵۲۴۰۰ دلار ارزش دارد و ارزش بازار آن بیش از ۱ تریلیون دلار است.

""
بیت کوین به دلار تا زمانی که: CoinMarketCap

اثرات این حرکات BTC در مقیاس بزرگ بر مسیر قیمت ارز دیجیتال نامشخص است. از نظر تاریخی، چنین برداشت هایی از بازارهای سهام اغلب توسط جامعه به عنوان سیگنال های صعودی تلقی می شود. با این حال، با توجه به ماهیت ظریف بازار ارزهای دیجیتال، نتیجه گیری قطعی دشوار است.

در حالی که علاقه مندان این تحولات را از نزدیک دنبال می کنند، پیچیدگی های مربوط به تأثیر بالقوه آنها بر ارزش بیت کوین نیز در معرض تجزیه و تحلیل مداوم است. دسیسه حول این انتقال قابل توجه بیت کوین با نزدیک شدن به 1 میلیارد دلار، بر جذابیت مداوم پویایی بازار ارزهای دیجیتال تأکید می کند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید