پروتکل NEAR (NEAR) بیشترین میزان نگهداری را در بین تمام L1ها ثبت می کند


فهرست

  • پروتکل NEAR با این اندازه گیری رکورد محبوبیت جدیدی را شکست
  • قیمت سکه NEAR از تمام سقف های اصلی بهتر است

در میان اعلامیه های اصلی هوش مصنوعی، پروتکل NEAR (NEAR) موفقیت قابل توجهی را از سوی جامعه و توسعه دهنده گزارش کرده است. ارز دیجیتال اصلی زیربنایی نیز در میان بهترین عملکردهای هفت روز گذشته قرار دارد.

پروتکل NEAR با این اندازه گیری رکورد محبوبیت جدیدی را شکست

در طول 12 ماه گذشته، پروتکل NEAR (NEAR) بیشترین میزان حفظ کاربر را در بین آلتکوین های L1 نشان داده است. ارائه دهنده داده آرتمیس می گوید که نرخ پذیرش اصلی برای این بلاک چین به 9.53 درصد رسیده است.

همه رقبای پروتکل NEAR (NEAR) معیارهای نگهداری طولانی مدت کمتری را نشان داده اند. به عنوان مثال، بهمن (AVAX)، تنها 8.19٪ از کاربران را مشاهده کرد که در عرض 12 ماه به زنجیره C بازگشتند، در حالی که برای BNB Chain این معیار به سختی از 7٪ فراتر رفت.

بر اساس داده‌ها، بزرگ‌ترین بلاک چین‌های TVL، اتریوم (ETH) و Tron (TRX) در ۱۲ ماه گذشته نتوانسته‌اند به نرخ حفظ کاربر ۵ درصدی دست یابند.

طبق آمار DefiLlama، 19 برنامه مالی غیرمتمرکز فعال (DeFis) در پروتکل NEAR (NEAR) وجود دارد که مجموع TVL آنها معادل 306 میلیون دلار است.

Burrow، LiNEAR Protocol و Meta Pool Near بزرگترین DeFis های NEAR توسط TVL هستند. آنها در بخش های وام دهی غیرمتمرکز و سهام نقدینگی فعالیت می کنند.

قیمت سکه NEAR از تمام سقف های اصلی بهتر است

هفته گذشته، NEAR، ارز دیجیتال اصلی پروتکل NEAR، بهترین آلتکوین اصلی را بر اساس داده‌های CoinGecko داشت.

این آلت‌کوین با رشد ۲۶ درصدی در هفت روز، پنجمین آلت‌کوین با رشد سریع در میان ۱۰۰ کوین برتر شد. در این رتبه‌بندی، تنها سکه‌های میم پیشرو FLOKI، BONK و PEPE و همچنین توکن Hedera (HBAR) باقی مانده‌اند که توسط یک اعلامیه بیش از حد منتشر شده است.

رالی NEAR را می توان به ادغام های بالقوه هوش مصنوعی نسبت داد که برای استفاده از پروتکل NEAR (NEAR) در این بخش نوظهور حیاتی هستند.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید