NAVI صندوق اکوسیستم NAVI X را برای حمایت از توسعه در بلاک چین SUI راه اندازی می کند


فهرست

  • پروتکل NAVI 10 میلیون صندوق اکوسیستم توکن NAVI را معرفی می کند
  • ما زندگی جدیدی را به اکوسیستم SUI DeFi می دهیم

یک ابتکار انکوباسیون جدید، بودجه جامع، تخصص، بازاریابی و پشتیبانی جامعه‌سازی را برای استارت‌آپ‌های اولیه در SUI فراهم می‌کند.

پروتکل NAVI 10 میلیون صندوق اکوسیستم توکن NAVI را معرفی می کند

پروتکل NAVI راه اندازی صندوق اکوسیستم NAVI X را اعلام کرد، یک ابتکار بزرگ جامعه محور. این تیم متعهد به 10 میلیون توکن NAVX برای رشد و نوآوری اکوسیستم مبتنی بر DeFi و Move بلاک چین SUI است.

این صندوق نشان دهنده یک تلاش مشترک بلندپروازانه است که شامل سهامداران کلیدی در فضای DeFi می شود. این برنامه برای تجهیز توسعه دهندگان به منابع مالی، استراتژیک و شبکه لازم برای استقرار و رشد پروژه های نوآورانه در بلاک چین SUI طراحی شده است.

با درک اهمیت حمایت از توسعه، صندوق NAVI X اکوسیستم پروتکل NAVI با هدف ایجاد یک محیط پرورشی برای توسعه دهندگان است. این شامل خدمات مالی و مشاوره ای، فرصت های شبکه و پشتیبانی بازاریابی برای اطمینان از رشد پایدار پروژه ها در اکوسیستم SUI می شود.

همانطور که قبلا در U.Today پوشش داده شد، بلاک چین SUI در اواخر سه ماهه اول سال 2024 به تعدادی نقطه عطف عملیاتی جامد رسید.

ما زندگی جدیدی را به اکوسیستم SUI DeFi می دهیم

طبق بیانیه NAVI Protocol، دامنه فعالیت های اصلی صندوق اکوسیستم آتی شامل اشکال مختلف حمایت حیاتی برای کارآفرینان Web3 خواهد بود.

علاوه بر تامین مالی مستقیم، صندوق اکوسیستم NAVI X باعث تعمیق نقدینگی در اکوسیستم SUI و افزایش ثبات مالی خواهد شد.

حمایت از توسعه برنامه‌های کاربردی امن و انعطاف‌پذیر DeFi و تشویق به تحقیق در مورد موارد استفاده جدید و فناوری‌ها در بلاک چین SUI نیز در نقشه راه صندوق جدید گنجانده شده است.

در نهایت، انتظار می رود که این صندوق از طریق کمک های مالی و مشوق های هدفمند، تیم های توسعه پیشرو را به بلاک چین SUI جذب کند.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید