انجمن ملی آینده قوانینی را برای اعضای مدیریت دارایی های دیجیتال اضافه می کند


نهاد خودتنظیمی وابسته به CFTC (SRO) قوانین افشا را برای اعضای درگیر در فعالیت با BTC و ETH دارد. اکنون استانداردهای رفتاری را اضافه می کنیم.

انجمن ملی آتی (NFA)، نهاد خودتنظیمی ایالات متحده برای بازارهای مشتقات، قانون انطباق جدیدی را صادر کرده است که به رفتار اعضا می پردازد. این قانون جدید الزامات منتشر شده در سال 2018 را تکمیل می کند.

این سازمان در یک فوریه به کریستوفر کرک پاتریک، دبیر کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) گفت که NFA «بیش از 100» عضو دارد که در فعالیت‌هایی با کالاهای دارایی دیجیتال فعالیت می‌کنند، اما راهی برای رسیدگی به تقلب یا سوء استفاده از این کالاها ندارد. اعضا. 28 نامه برای ارائه قانون جدید پیشنهادی برای تصویب.

قانون جدید از قوانین ضد تقلب NFA برای معاملات آتی و سوآپ و ارز خرده فروشی الگوبرداری شده است. NFA تنها سازمان ثبت شده خود تنظیمی است که از CFTC واگذار شده است و وضعیت مشابهی را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار و FINRA اعطا می کند.

مطالب مرتبط: هاسکینسون خود تنظیمی رمزنگاری به کمک نرم افزار را به کنگره ارائه می کند

در حال حاضر، NFA الزامات افشا را فقط برای اعضای خود که در فعالیت‌های کالای دارایی دیجیتال با دارایی‌های دیجیتال شرکت می‌کنند، اعمال می‌کند که در یک سند به تفصیل آمده است. هنگامی که قانون جدید در 31 مه اجرایی شود، اعضا مشمول راهنمایی در مورد کلاهبرداری، سیاست های تجاری و نظارت کارکنان خواهند بود. این قانون فقط در مورد بیت‌کوین (BTC) و اتر (ETH) اعمال می‌شود، زیرا آنها فقط «دارای منافع کالایی مرتبطی هستند که توسط یک نهاد ثبت‌شده برای فهرست‌بندی تحت بخش 40 مقررات CFTC تأیید شده است».

کارولین فام، کمیسیونر CFTC، بیانیه‌ای صادر کرد که این قانون جدید را ستایش کرد:

“این یک مثال واضح از استفاده از اختیارات موجود برای اطمینان از برقراری حمایت از مشتری است زیرا ثبت نام در NFA مستلزم رعایت قوانین NFA توسط شرکت ها و افراد است.”

فام اضافه کرد که NFA ممکن است این قانون را در آینده تغییر دهد تا BTC و ETH و همچنین سایر کالاهای دارایی دیجیتال را شامل شود. وی خاطرنشان کرد که قوانین NFA در مورد ارز قبل از دستور CFTC برای تنظیم این بازار که توسط کنگره ارائه شده است، به مدت پنج سال است. او افزود: «من معتقدم عقل سلیم است که با آنچه داریم و آنچه برای گسترش چارچوب نظارتی ما برای شناسایی بازارهای کالاهای دارایی دیجیتال کار می کند، شروع کنیم.

مجله: همه چیز برای قاضی ربات آماده است: هوش مصنوعی و بلاک چین می توانند سالن دادگاه را متحول کنند
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید