نزدک به شرکت استخراج بیت کوین Bitfarms در مورد کمبود قیمت سهام هشدار داد


سهام بیت فارمز حداقل 10 روز قبل از 12 ژوئن 2023 یک دوره اولیه 180 روزه تقویمی برای معامله بالای 1 دلار دارند.

شرکت استخراج بیت کوین (BTC) کانادایی Bitfarms به دلیل ادامه زمستان ارزهای رمزنگاری شده با مشکلات انطباق با فهرست خود در نزدک مواجه است.

Bitfarms در 13 دسامبر اخطاریه ای از نزدک دریافت کرد زیرا قیمت سهام این شرکت برای 30 روز کاری متوالی زیر 1 دلار باقی ماند.

Bitfarms با اعلام این خبر در 14 دسامبر گفت که یک دوره اولیه 180 روزه تقویمی برای تطبیق مجدد با الزامات نزدک دارد.

برای به دست آوردن مجدد انطباق، سهام Bitfarms باید حداقل 10 روز متوالی در هر زمان قبل از 12 ژوئن 2023 با قیمت 1 دلار در هر سهم بسته شود. در چنین رویدادی، کارکنان نزدک اخطار کتبی موفقیت Bitfarms را خواهند داد. سازگاری، یادداشت های اعلامی.

با این حال، دوره 180 روزه محدودیت نهایی نیست. Bitfarms این شانس را خواهد داشت که دوره انطباق را حتی پس از 12 ژوئن تمدید کند، با توجه به اینکه:

“اگر شرکت تا تاریخ 12 ژوئن 2023 از قانون 5550(a)(2) پیروی نکند، ممکن است شرکت واجد شرایط یک دوره انطباق 180 روز تقویمی اضافی باشد.”

این شرکت تاکید کرد که نامه نزدک فقط یک اعلان است و هیچ تاثیر فوری بر عرضه یا معاملات ندارد زیرا سهام Bitfarms (BITF) همچنان در بورس معامله می شود.

Bitfarms همچنین خاطرنشان کرد که این شرکت همچنان در بورس اوراق بهادار تورنتو فهرست شده است و آخرین اطلاعیه نزدک تأثیری بر انطباق شرکت با چنین فهرست‌هایی یا عملیات تجاری آن نداشته است.

همانطور که قبلاً توسط Cointelegraph گزارش شده بود، Bitfarms در ژوئن 2021 معاملات سهام را در نزدک آغاز کرد، تنها چند ماه پس از عرضه عمومی در بورس اوراق بهادار تورنتو در ماه آوریل.

سهام BITF که در دسامبر 2021 به بالاترین سطح تاریخ خود یعنی تقریباً 6 دلار رسید، به تدریج در نزدک در راستای بازار نزولی ارزهای دیجیتال در حال کاهش است.

مربوط: سختی بیت کوین با بیشترین حاشیه از سال 2021 کاهش یافته است

Bitfarms در انبار نزدک نمودار یک ساله منبع: TradingView

طبق داده‌های TradingView، سهام Bitfarms در اواخر اکتبر 2022 به زیر 1 دلار سقوط کرد و از آن زمان تاکنون 1 دلار مجددا آزمایش نشده است. سهام بیت فارمز در 13 دسامبر در 0.54 دلار بسته شد و شاهد افزایش 7.6 درصدی در طول روز بود.

Bitfarms یکی از بسیاری از شرکت های استخراج ارز دیجیتال است که به دلیل ادامه بحران در بازار با مشکلات بزرگی مواجه است. در ماه ژوئن، این شرکت مجبور شد برای کاهش بدهی خود، حدود 62 میلیون دلار بیت کوین استخراجی خود را بفروشد. تعدادی دیگر از شرکت‌های ماینینگ، از جمله Argo Blockchain، Core Scientific و Riot Blockchain نیز تصمیم گرفته‌اند بیت‌کوین‌های خود را در شرایط سخت بازار بفروشند.

در 12 دسامبر، آرگو بلاک چین اعلام کرد که در حال بررسی فروش دارایی های خود برای جلوگیری از اعلام ورشکستگی است.


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید