نزدک تا پایان سه ماهه دوم خدمات نگهداری رمزارز را راه‌اندازی می‌کند: گزارش


طبق گزارش ها، این سرویس اولین سرمایه گذاری بزرگ اپراتور صرافی در صنعت کریپتو خواهد بود.

به گزارش بلومبرگ، بازار جهانی اوراق بهادار نزدک شرکت قرار است تا پایان سه ماهه دوم سال جاری خدمات نگهبانی خود را برای دارایی های دیجیتال راه اندازی کند.

همانطور که توسط بلومبرگ گزارش شده است، گروه صرافی برای نظارت بر کسب و کار جدید برای یک قرارداد شرکت اعتماد محدود از وزارت خدمات مالی نیویورک درخواست داده است. معاون ارشد نزدک و رئیس دارایی‌های دیجیتال نزدک، ایرا آئورباخ، این موضوع را در مصاحبه‌ای در پاریس فاش کرد و اظهار داشت که این گروه متعهد است از وجود تمام تأییدیه‌های نظارتی و زیرساخت‌های فنی لازم اطمینان حاصل کند.

این پروژه که در ابتدا در ماه سپتامبر اعلام شد، اولین سرمایه گذاری بزرگ اپراتور صرافی در صنعت کریپتو خواهد بود. طبق گفته Auerbach، اولین گام برای بخش دارایی های دیجیتال نزدک، محافظت از بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) خواهد بود.

با شتاب گرفتن موسسات مالی سنتی برای پر کردن خلاء ناشی از ورشکستگی در صنعت کریپتو، ورود Nasdaq به طور بالقوه می تواند برای صنعت تغییر کند. شهرت و اندازه آن در بازار ارز جهانی می‌تواند به افزایش اعتماد سرمایه‌گذاران نهادی به بازار ارز دیجیتال کمک کند و راه را برای موسسات مالی سنتی‌تر هموار کند تا همین مسیر را دنبال کنند.

موارد مرتبط: سکه های ناپایدار: از بین رفتن چربی ها، خطرات بانکی و سایر خطرات ظاهر می شود

نزدک در حال آماده شدن برای پیوستن به BNY Mellon و Fidelity به عنوان بخشی از سایر شرکت‌های مالی بزرگ است که حضانت ارزهای دیجیتال را ارائه می‌کنند.

در سال 2022، کوین تلگراف گزارش داد که BNY Mellon، قدیمی ترین بانک آمریکا، در حال راه اندازی خدمات رمزنگاری است. این بانک 238 ساله در سال 2021 یک واحد دارایی دیجیتال سازمانی را برای توسعه راه حل های رمزنگاری و پلتفرمی برای پل زدن نگهبانی دارایی های دیجیتال و سنتی ایجاد کرده است.
نویسنده: Judith BannermanQuist

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *