نانسن 30 درصد از نیروی کار خود را اخراج می کند


مدیرعامل نانسن دو دلیل برای اخراج ها ذکر کرد، از جمله مرحله استخدام بیش از حد تهاجمی در طول بازار صعودی و متعاقب آن طولانی شدن بازار نزولی کریپتو.

پلتفرم تجزیه و تحلیل بلاک چین نانسن از کاهش 30 درصدی نیروی کار خود خبر داد. در 30 می، الکس سوانویک، مدیرعامل نانسن در توییتر اعلام کرد که این شرکت باید “تصمیم بسیار دشواری برای کاهش اندازه تیم نانسن” بگیرد.

Svanevik دو دلیل عمده برای کاهش نیروی کار Nansen ذکر کرد. اولین مورد، گسترش سریع شرکت در سال‌های اولیه فعالیت آن بود که “به تصرف سطحی توسط سازمان منجر شد که دقیقاً بخشی از استراتژی اصلی نانسن نبود.”

Svanevik همچنین یک سال بی رحمانه برای بازارهای کریپتو را دومین دلیل برای اخراج ها ذکر کرد. با وجود تلاش‌ها برای تنوع بخشیدن به جریان‌های درآمد از طریق مشتریان سازمانی و شرکتی، پایه هزینه‌های نانسن در مقایسه با مکان فعلی شرکت نسبتاً بالا باقی ماند. او افزود که اگرچه این شرکت “باند پروازی چند ساله” دارد، اما “اولویت آن ایجاد یک تجارت پایدار است.”

مدیرعامل گفت که کارکنان اخراج شده واجد شرایط دریافت بسته های انفصال هستند.

مطالب مرتبط: اخراج کریپتو کند می شود، اخراج به 570 در فوریه کاهش می یابد

در حالی که آنها در ماه های اخیر به طور قابل توجهی کند شده اند، اخراج های انبوه همچنان صنعت کریپتو را آزار می دهد. در ماه ژانویه، صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase از کاهش 20 درصدی نیروی کار خود خبر داد. تصمیم برای اخراج 950 نفر به تلاش های کوین بیس برای کاهش حدود 25 درصدی هزینه های عملیاتی در طول زمستان جاری ارزهای دیجیتال نسبت داده شد.

در ابتدای سال، شرکت‌های متعلق به گروه ارز دیجیتال (DCG)، یک شرکت سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز، بیش از 500 کارمند خود را در بحبوحه شرایط نزولی بازار که با سقوط FTX تشدید شده بود، اخراج کردند.

مجله: Powers On… هدف قرار دادن تجارت خودی با کریپتو – در نهایت! قسمت 1
نویسنده: Judith BannermanQuist

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید