برداشت های مرموز XRP از بایننس تا ناشناخته ادامه دارد – میلیون ها برداشت XRP


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • 30.4 میلیون حرکت XRP از بایننس
  • عملکرد قیمت XRP

بر اساس داده‌هایی که توسط سرویس نظارت بر بلاک چین پیشرو Whale Alert با جامعه ارزهای دیجیتال به اشتراک گذاشته شده است، بایننس شاهد بخش بزرگ دیگری از XRP بود که کیف پول خود را برای آدرس بلاک چین متعلق به یک نهنگ ناشناس ترک کرد.

جامعه XRP به طور فعال شروع به بحث در مورد این انتقال در نظرات کرد و در مورد هدف و مقصد این تراکنش حدس زد. در همین حال، XRP تاکنون نتوانسته است پس از افت شدیدی که در روز جمعه شاهد آن بود، بهبود یابد.

30.4 میلیون حرکت XRP از بایننس

بیش از یک ساعت پیش، منبع داده فوق‌الذکر، خبر یک تراکنش XRP شگفت‌انگیز را از کیف پول Binance به یک آدرس بلاک چین که مالک آن ثبت نشده بود، منتشر کرد. نهنگ ناشناس در کل 30406274 XRP برداشت کرد. ارزش این مقدار کریپتو 15,073,991 دلار است.

جامعه درباره ماهیت این تراکنش (هویت نهنگی که آن را آغاز کرد و محل ارسال قطعه XRP) فکر کرد، بحث داغی را در نظرات به راه انداخت.

به طور کلی، کاربران XRP نسبت به ارز دیجیتال مرتبط با ریپل خوش‌بین هستند و برخی حتی انتظار دارند این هفته روند صعودی داشته باشد. یکی از نظر دهندگان پیشنهاد کرد که گیرنده ناشناس این انتقال ممکن است یک بانک بوده باشد.

این تراکنش در واقع شبیه خریدی است که می تواند توسط یک موسسه مالی یا یک سرمایه گذار خصوصی ارز دیجیتال انجام شود.

شایان ذکر است که این انتقال بزرگ XRP از بزرگترین صرافی ارز دیجیتال جهان به کیف پول های ناشناخته چندین ماه است که ادامه دارد و Whale Alert چندین بار در هفته و هر هفته از آنها گزارش می دهد. با این حال، داده های به اشتراک گذاشته شده توسط Bithomp کیف پول

مرتبط با

عملکرد قیمت XRP

از روز جمعه، XRP کمی بیش از 6 درصد از قیمت خود را از دست داده است. در روز جمعه XRP با کاهش ۷ درصدی قیمت مواجه شد و سه شمع قرمز متوالی را در نمودار ساعتی چاپ کرد که یکی از این شمع‌ها عظیم بود. در آن روز، XRP از 0.526690 دلار کاهش یافت.

از آن زمان، XRP در تلاش برای بازیابی بوده است، اما تا کنون به صورت جانبی معامله شده و در محدوده 0.49617 دلار حرکت کرده است.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید