برداشت مرموز XRP به ارزش میلیون ها بزرگترین بورس اوراق بهادار جهان را شگفت زده کرد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

همانطور که به لطف گزارش Whale Alert فاش شد، 19.21 میلیون XRP، معادل ارزش 10.01 میلیون دلار، از Binance، بزرگترین صرافی ارز دیجیتال جهان، به آدرسی نامعلوم برداشت شد.

به طور سنتی، برداشت از مبادلات یک سیگنال صعودی برای یک توکن در نظر گرفته می شود. اعتقاد بر این است که سرمایه گذاران بزرگ ارزهای دیجیتال را از پلتفرم های مایع خریداری می کنند و سپس آن را برای نگهداری در کیف پول خود خارج می کنند. با توجه به مقیاس انتقال، بیایید سعی کنیم بفهمیم پشت آن چیست.

مرتبط با

وقتی عمیق تر به داده ها می پردازیم، می توانیم یاد بگیریم که آدرس “rDAE” فهرست شده توسط صرافی میلیون ها توکن را در یک برش به “rarG6” منتقل کرده است. آدرس دوم جدید نیست و یک بار با خروج از بایننس در ابتدای سال فعال شد. او در حال حاضر 23.993 میلیون XRP دارد که معادل کمی بیش از 12 میلیون دلار است.

وقتی فعالیت در این کیف پول را بررسی می کنید، می بینید که برداشت ها از جهات مختلف بسیار مکرر است. این ممکن است نشان دهد که آدرس متعلق به همان Binance یا پلتفرم متمرکز دیگری است.

به قول معروف، اگر مثل اردک راه می‌رود، مثل اردک کوک می‌کند و شبیه اردک است، احتمالاً اردک است.

مرتبط با

""
تاریخ تبدیل XRP به USD: CoinMarketCap

از امروز، قیمت XRP با قیمت 0.528 دلار به ازای هر توکن معامله می شود و از ابتدای آوریل تا کنون محدوده ای بین 0.48 تا 0.56 دلار را حفظ کرده است. این ثبات علیرغم رونق دوره ای در فعالیت های تجاری به وجود می آید. بر اساس گزارش U.Today، این افزایش در فعالیت دیروز شاهد افزایش بیش از 60 درصدی حجم معاملات بود که نشان‌دهنده علاقه مداوم سرمایه‌گذاران به این ارز دیجیتال محبوب است.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید