نهنگ اسرارآمیز یک میلیون دلار از شیبا اینو می کشد زیرا قیمت SHIB 0.00003 دلار است.


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک تحول چشم نواز، داده‌های Arkham Intelligence نشان می‌دهد که یک سرمایه‌گذار نهنگ مرموز 40.47 میلیارد SHIB را از بایننس، بزرگترین صرافی ارز دیجیتال جهان، به مبلغ 1.04 میلیون دلار استخراج کرده است. گیرنده این انتقال مهم به عنوان آدرس کیف پول “0xB4F” شناسایی شده است.

این بافت تاریخی است که لایه ای از فتنه را به این عقب نشینی مهم می افزاید. سوابق نشان می دهد که این اولین حرکت گسترده SHIB به سمت آدرس کیف پول “0xB4F” نیست. همین سه ماه پیش، 5.07 میلیارد SHIB به همین آدرس منتقل شده بود.

منبع این توکن‌ها در کیف پول مرموز دیگری که در حال حاضر دارای 27.616 میلیارد SHIB است، به مبلغ تقریبی 685،970 دلار ردیابی شده است. در شکل فعلی، آدرس کیف پول «0xB4F» در حال حاضر میزبان 45.54 میلیارد SHIB به ارزش تقریبی 1.13 میلیون دلار است.

""
منبع: هوش آرکام

سطح کارشناسی ارشد بعدی برای شیبا اینو (SHIB)

زمان این عقب نشینی قابل توجه با دوره هیجان انگیز نوسان قیمت در اکوسیستم شیبا اینو (SHIB) مصادف است. طی پنج روز گذشته، SHIB نزدیک به 20 درصد افزایش یافته و ارزش خود را به 0.0000247 دلار افزایش داده است. تجزیه و تحلیل نمودار هفتگی سطح مقاومت قابل توجه 0.00003 دلار را برجسته می کند، در حالی که علامت 0.00002 دلار به عنوان آستانه حمایتی کلیدی است که SHIB چهارشنبه گذشته مجدداً از آن بازدید کرد.

""
SHIB به USD CoinMarketCap

با توجه به احساسات صعودی غالب در بازار ارزهای دیجیتال، گمانه زنی ها در مورد جهت بالقوه قیمت SHIB وجود دارد.

با در نظر گرفتن امکان شکستن سطح مقاومت 0.00003 دلاری، به نظر می رسد برداشت چنین مقدار قابل توجهی از توکن های شیبا اینو توسط یک نهنگ نامشخص یک حرکت استراتژیک با هدف سرمایه گذاری از روند صعودی مورد انتظار باشد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید