نهنگ مرموز 322 میلیون دلار بیت کوین را از صرافی بزرگ ایالات متحده حذف کرد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

همانطور که توسط داده های Whale Alert فاش شده است، امروز یک نهنگ ناشناس 4535 بیت کوین معادل 322.14 میلیون دلار به کوین بیس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال ایالات متحده فرستاد. چیزی که رنگ بیشتری به این انتقال می‌دهد این است که از طریق Coinbase Institutional انجام شده است. این بخش تجاری و مؤسسات مالی Coinbase است که طیف کاملی از خدمات را برای ذخیره، خرید و فروش دارایی های دیجیتال به آنها ارائه می دهد.

چه چیزی در مورد فرستنده شناخته شده است؟ آدرس «147t6» یک بازیکن نسبتاً جدید در صحنه کریپتو است. اولین تراکنش ها با این آدرس به دو روز پیش برمی گردد، زمانی که اولین 843.53 بیت کوین معادل 60.45 میلیون دلار از کوین بیس پرایم خارج شد.

از آن زمان تا به امروز، آنها فقط بیت کوین را از کوین بیس منتقل می کردند، بنابراین امروز 4535 بیت کوین ارسال شده به موسسه کوین بیس جمع آوری شد. این آدرس اکنون کاملا خالی است.

""
منبع: آرخام

بهبودی در قیمت بیت کوین مشاهده می شود

در حال حاضر، قیمت بیت کوین در ابتدا با 5.53 درصد کاهش از 71758 دلار به 67518 دلار کاهش یافت. با این حال، در 20 ساعت گذشته، قیمت بیت کوین نشانه هایی از بهبود را نشان می دهد و در حال حاضر با قیمت 70750 دلار معامله می شود.

""
بیت کوین به دلار تا زمانی که: CoinMarketCap

در تلاش برای نتیجه‌گیری، می‌توان حدس زد که این یا یک عملیات داخلی صرافی برای جابجایی بیت‌کوین بین ساختارهای آن بود، یا یک معامله کوچک توسط یک سرمایه‌گذار بزرگ که تصمیم گرفت از کاهش و بهبود قیمت سود سریعی کسب کند. از ارز دیجیتال اصلی

صرف نظر از این، جالب خواهد بود که این نهنگ بیت کوین را دنبال کنید و ببینید او در مرحله بعد چه می کند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید