نهنگ مرموز ارتش XRP را با ارسال میلیون ها XRP به Bitstamp بسیج می کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • میلیون‌ها XRP در حال حرکت، فرستنده فاش کرد
  • 258 میلیون XRP به بایننس منتقل شد

ردیاب ارزهای دیجیتال Whale Alert مقدار زیادی از توکن‌های XRP را شناسایی کرد که به Bitstamp، یکی از صرافی‌های پیشرو ارزهای دیجیتال منتقل شده‌اند.

این انتقال باعث ایجاد موج هایی در جامعه ریپل شد و بسیاری از مفسران نظرات خود را در مورد ماهیت این معامله توییت کردند.

میلیون‌ها XRP در حال حرکت، فرستنده فاش کرد

منبع داده مورد بحث به اشتراک گذاشت که یک نهنگ ناشناس در مجموع 28,940,000 سکه XRP مربوط به ریپل را تقریباً 15 ساعت پیش انتقال داده است. هدف، پلتفرم اصلی معاملات ارزهای دیجیتال Bitstamp بود. ارزش این ارز دیجیتال 14229498 دلار است.

ارتش XRP بحث داغی را در مورد فروشنده احتمالی این بخش عظیم XRP آغاز کرده است. یکی از کاربران X/Twitter ادعا کرد که فرستنده ناشناس کسی نیست جز Ripple Labs و میلیون‌ها XRP را به یکی از پلتفرم‌های پرداخت خود («ریپل پرداخت‌ها» که قبلاً به عنوان نقدینگی درخواستی شناخته می‌شد) منتقل کرده است. [ODL] تا اکتبر گذشته) – Bitstamp.

داده های ارائه شده توسط کاوشگر XRP Bithomp این فرض را تأیید کرد و جزئیات انتقال را در وب سایت خود به اشتراک گذاشت.

258 میلیون XRP به بایننس منتقل شد

ردیاب رمزارز بالا به اشتراک گذاشت که حدود 21 ساعت پیش، او چهار انتقال بزرگ XRP را ثبت کرد که یکی از آنها بسیار بزرگ بود. این صدها میلیون XRP بین کیف پول های ناشناس و صرافی بایننس در گردش بودند.

سه تراکنش که هر کدام تقریباً 33,333,329 XRP (و ارزش هر کدام تقریباً 16,280,840 دلار) داشتند به صرافی رمزارز فوق‌الذکر ارسال شد. پس از به خطر افتادن کیف پول ناشناس، XRP به پلتفرم های پیشرو کره ای Bithumb و Upbit منتقل شد. هیچ اطلاعاتی در مورد هویت نهنگ به اشتراک گذاشته نشد.

در همین حال، یک XRP عظیم به مبلغ 158473000 XRP از بایننس به یک کیف پول ناشناخته بلاک چین برداشته شد. ارزش این بخش از XRP 77333753 دلار است.

این بزرگترین انتقال XRP نبود که توسط Whale Alert در این هفته شناسایی شد. در 15 آوریل، فالوور انتقال شگفت انگیز 390,869,591 XRP را به صرافی اصلی Bithumb کره جنوبی ثبت کرد.

از روز شنبه، قیمت XRP تلاش‌های متعددی را برای بازیابی از سقوط عظیم 29 درصدی که در روز جمعه با آن مواجه شد انجام داده است. از آخر هفته، XRP 14.85 درصد بهبود یافته است. با این حال، XRP، هفتمین ارز رمزنگاری شده بزرگ، در حال حرکت است.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید