برداشت مرموز تریلیون PEPE سوالاتی را درباره خودی ها ایجاد می کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس افشای اخیر، داده‌های زنجیره‌ای Etherscan برداشت گسترده تقریباً 1 تریلیون توکن PEPE را از Binance، صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال در جهان، آشکار کرده است. این برداشت که بالغ بر 7.76 میلیون دلار بود، باعث ایجاد وحشت در جامعه شد.

چیزی که این برداشت را از دیگران متمایز می کند این است که از یک آدرس نامعلوم با استفاده از کیف پول Gnosis Safe Proxy با امضای چندگانه سرچشمه می گیرد. این نوع کیف پول ها از مکانیزم پیچیده ای استفاده می کنند که برای تراکنش ها به چندین امضا نیاز دارد، امنیت و کنترل بر دارایی ها را افزایش می دهد.

""
منبع: هوش آرکام

این حرکت مرموز پس از برداشت قابل توجه 322.48 میلیارد توکن PEPE، معادل 2.62 میلیون دلار، از همان آدرس درست یک روز قبل انجام شد.

نمای قیمت سکه پپه (PEPE).

زمان انجام این معاملات از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این دوره در بحبوحه افزایش قابل توجه ارزش پپه کوین رخ داد و تنها در هفته گذشته شاهد افزایش قابل توجه 17 درصدی بودیم.

از آنجایی که قیمت پپه کوین در حال حاضر 0.0000085 دلار است، این برداشت منجر به گمانه زنی هایی در مورد اثرات بالقوه آن شده است. به طور سنتی، برداشت از صرافی ها به عنوان سیگنال های صعودی تفسیر می شود که نشان می دهد بازیگران بزرگ تصمیم می گیرند دارایی های خود را در کیف پول های غیرمتمرکز ذخیره کنند تا ریسک ها را کاهش دهند.

""
تاریخ تبدیل PEPE به USD: CoinMarketCap

اما انتقال به یک کیف پول چند امضایی نگرانی هایی را در مورد تداخل داخلی ایجاد می کند. PEPE که به دلیل پیوندهای خود با فرهنگ اینترنتی و ریشه های مبتنی بر الگوهای رفتاری شناخته شده است، سابقه جلب توجه داخلی قابل توجهی دارد.

عواقب این عقب نشینی مرموز همچنان نامشخص است. آیا باعث برداشت بیشتر یا تجدید ارزیابی قیمت توکن می شود؟ تنها زمان مشخص خواهد کرد که جامعه از نزدیک تحولات پیرامون این معامله مرموز را زیر نظر دارد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید