سرمایه گذار مرموز Shiba Inu 1.44 تریلیون SHIB از صرافی های بزرگ منتقل شد


با کمال تعجب، یک سرمایه گذار مرموز ظاهر شد. شیبا اینو (SHIB) 1.44 تریلیون SHIB معادل 13.36 میلیون دلار به همراه سه میلیون توکن BIGTIME به ارزش 1.2 میلیون دلار به بازار منتقل شد.

زنجیره نگاه، یک پلتفرم معروف تجزیه و تحلیل بلاک چین، ابتدا فعالیت نهنگ را گزارش کرد و نشان داد که تراکنش ها در دو روز گذشته انجام شده و از آدرس “0xF633” منشا گرفته اند.

محقق بلاک چین Etherscan بیان می کند که این کیف پول فقط دو روز پیش ساخته شده است. اولین تغییر موجودی با انتقال قابل توجه 3.6 میلیون دلاری شامل 400 میلیارد توکن SHIB رخ داد. بایننس.

منبع: اسکن اتر

طی 48 ساعت آینده، کیف پول به عملیات خود ادامه داد و مقادیر زیادی توکن Shiba Inu را از Binance و GateIO منتقل کرد.

نهنگ های SHIB فعال شدند

U.Today قبلا از افزایش فعالیت نهنگ ها خبر داده بود. شیبا اینو معیارها در معاملات سهامداران بزرگ به میزان خیره کننده 1300 درصد افزایش یافته است. این افزایش نشان‌دهنده قابل‌توجه‌ترین افزایش در این معیار کلیدی از اواسط دسامبر بود که به 89.88 میلیون دلار در حجم معاملات بیش از 100000 دلار رسید.

با این حال، از امروز، بزرگ است STR حجم معاملات به میزان قابل توجهی کاهش یافت و به 3.86 تریلیون توکن، معادل 37.14 میلیون دلار رسید.

ظهور ناگهانی این نهنگ مرموز توجه جامعه ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرد و بحث ها را در مورد این وضعیت دوباره شعله ور کرد. توکن شیبا اینو. گمانه زنی ها در مورد نیات پشت این انتقال گسترده زیاد است و فعالان بازار را مشتاق می کند تا حرکات بعدی این سرمایه گذار مرموز را کشف کنند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید