کیف پول بیت کوین مرموز عصر ساتوشی به طور ناگهانی بیدار شد، در اینجا مقدار پول در آن وجود دارد


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • نهنگ های خواب و فعال بیت کوین می فروشند
  • دولت های آلمان و ایالات متحده بیت کوین و اتریوم را می فروشند

ردیاب محبوب ارزهای دیجیتال Whale Alert این خبر را منتشر می کند که یک نهنگ خفته BTC دوباره فعال شده است. آخرین باری که این کیف پول فعال بود سیزده سال پیش بود.

نهنگ های خواب و فعال بیت کوین می فروشند

در آن زمان، در سال 2011، سایه خالق مرموز بیت کوین ساتوشی کوساما، درست بیش از یک سال پس از ناپدید شدن او از رادار، هنوز در فضا پنهان بود.

کیف پول بیدار شده، که توسط Whale Alert دوباره ظاهر شد، حاوی 33 بیت کوین، معادل 2,142,474 دلار با نرخ فعلی مبادله BTC بود.

همانطور که U.Today قبلاً گزارش داده بود، یک نهنگ خواب دیگر مقدار باورنکردنی 8000 بیت کوین را به Binance، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، منتقل کرد. این تکه بیت کوین بیش از نیم میلیارد دلار ارزش داشت. با این حال، این کیف پول دارایی های کریپتو را پنج سال و نیم بعد در دسامبر 2018 به دست آورد.

با این حال، اخیراً فعالیت نهنگ ها به طور کلی افزایش یافته است. بر اساس حساب تحلیلی spotonchain@، یک نهنگ ناشناس روز دوشنبه 1800 بیت کوین را به بایننس منتقل کرد. این درست قبل از کاهش قیمت بیت کوین از 63800 دلار به 63000 دلار اتفاق افتاد. هفته گذشته، این نهنگ 3481 بیت کوین به ارزش 217 میلیون دلار برای بایننس ارسال کرد.

مرتبط با

دولت های آلمان و ایالات متحده بیت کوین و اتریوم را می فروشند

در چند روز گذشته، گزارش‌هایی مبنی بر فروش مقادیر زیادی از دو ارز دیجیتال اصلی بیت‌کوین و اتریوم توسط دولت‌های آلمان و ایالات متحده به صرافی‌های ارز دیجیتال و کیف پول‌های ناشناخته منتشر شده است.

روز دوشنبه، هر دو سازمان مقادیر قابل توجهی BTC و ETH را انتقال دادند. دولت ایالات متحده 3375 ETH به ارزش 11.75 میلیون دلار را به یک کیف پول جدید منتقل کرد. دولت آلمان 1500 بیت کوین (معادل 94.7 میلیون دلار) معامله کرد. از این مقدار، 400 بیت کوین به سه صرافی متمرکز اصلی – Bitstamp، Kraken و Coinbase منتقل شد. هنوز 44692 بیت کوین باقی مانده است. ارزش این مقدار بیت کوین 2.81 میلیارد دلار است.

به گفته کالین وو، روزنامه نگار چینی رمزارز، اتریوم حمل شده توسط دولت ایالات متحده از کارآفرینان استونیایی رمزارز پوتاپنکو و توروگین مصادره شد. این دو مرد اخیراً به اتهام کلاهبرداری رمزارز و پولشویی از استونی به ایالات متحده مسترد شدند.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید