بایننس خروج از فهرست را اعلام می کند، پروژه درخواست سپرده غیر قابل استرداد فهرست می کند


کاربران در ابتدا ادعای بازپرداخت سپرده Mithril را گیج کردند تا اینکه یک سند اصلی فهرست بایننس ظاهر شد که منجر به سوالات بیشتر شد.

در 15 دسامبر، صرافی ارزهای دیجیتال Binance راه اندازی چهار توکن، از جمله Mithril (MITH) Tribe (TRIBE) Augur (REP) Bitcoin Standard Hashrate Token (BTCST) را اعلام کرد، زیرا «سطح استاندارد بالایی که ما انتظار داریم» را برآورده نمی کند. از تاریخ 22 دسامبر 2022 از بورس خارج شد.

بلافاصله پس از اعلام، حساب‌های توییتر پروتکل غیرمتمرکز رسانه‌های اجتماعی Mithril که ارزش بازار توکن‌های آن در زمان انتشار کمتر از 10 میلیون دلار بود. ارسال شد عبارت زیر:

“امروز بایننس اعلام کرد که MITH را از لیست خارج می کند. به عنوان بخشی از فهرست MITH، بایننس به 200000 BNB نیاز داشت. [$52.7 million at the time of publication but $1.916 million at the time of initial MITH listing] سپرده ای که هرگز بازپرداخت نمی شود. از طرف جامعه Mithril، از @cz_binance می‌خواهیم این سپرده را برگرداند تا Mithril بتواند به کار خود ادامه دهد.”

در ابتدا، کاربران اکانت توییتر Mithril را که حدود دو سال است غیرفعال بود، سوایپ کردند و آخرین پست در 7 ژانویه 2021 منتشر شد. در زمان انتشار، وب سایت رسمی پروژه به صورت آفلاین ظاهر می شود.

با این حال، به نظر می‌رسد که این مشکل پیچیده‌تر از آن چیزی است که در ابتدا درک می‌شد. این صرافی در سند اولیه فهرست‌بندی منتشر شده توسط بایننس در 15 نوامبر 2018 اعلام کرد:

بایننس معاملات را برای جفت های معاملاتی MITH/BTC و MITH/BNB در تاریخ 15/11/2018 ساعت 14:00 (UTC) باز می کند. کاربران اکنون می توانند برای آماده شدن برای معامله، واریز MITH را شروع کنند. تیم Mithril 20000 BNB اهدا کنید مقداری معادل تشکر از بنیاد خیریه بلاک چین برای این لیست.

کوین تلگراف قبلا گزارش داده بود که در سال 2019، بایننس از پروژه های رمزنگاری تازه فهرست شده درخواست کرده است که صرافی آن را به عنوان “هزینه لیست” رد کرده است. آن سیاست ها از آن زمان تغییر کرده است.

Cointelegraph برای نظرات با Binance تماس گرفت اما تا زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد. این یک داستان در حال توسعه است و بر این اساس به روز خواهد شد.
نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید