نهنگ های مرموز بیت کوین 910 میلیون دلار بیت کوین به موسسه کوین بیس فرستادند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ردیاب پیشرو ارزهای دیجیتال Whale Alert چهار انتقال عظیم بیت کوین را از کیف پول های رمزنگاری ناشناس به موسسه کوین بیس شناسایی کرده است.

در همین حال، 13 انتقال کوچک BTC برای برداشت 19161 بیت کوین به آدرس های ناشناخته، از جمله چندین کیف پول بیت کوین جدید انجام شد.

21681 بیت کوین به موسسه کوین بیس سپرده شد. 19161 بیت کوین برداشت شده است

کارآگاه بلاک چین چهار انتقال شگفت‌انگیز از کیف پول‌های ارزهای دیجیتال ناشناخته به موسسه کوین‌بیس را شناسایی کرد که شامل ۹۷۸۳، ۱۱۰۰، ۳۰۰۰ و ۷۷۹۸ بیت‌کوین بود. ارزش کل این نقل و انتقالات در فیات بیش از 909 میلیون دلار است.

کوین بیس نهادی پلتفرمی است که توسط صرافی کوین بیس اداره می شود و یک پلتفرم نگهبانی و معاملاتی پیشرفته را با خدمات اصلی ارائه شده توسط صرافی ارزهای دیجیتال پیشرو فوق الذکر ترکیب می کند.

با این حال، پلت فرم نظارت Whale Alert همچنین 13 تراکنش را ثبت کرد که در مجموع 19161 بیت کوین را از این پلت فرم پریمیوم منتقل کردند. قطعاتی که هر کدام بین 1200 تا 1479 بیت کوین را به کیف پول های ارزهای دیجیتال ناشناس حمل می کنند. برخی از این کیف پول ها توسط Whale Alert به عنوان جدید برچسب گذاری شدند.

Grayscale به فروش BTC ادامه می دهد

اکنون، در حالی که بیت‌کوین ارز دیجیتال پیشرو در جهان تلاش می‌کند تا بالای سطح 41000 دلار باقی بماند و حرکاتی انجام دهد که نوسانات بالایی را نشان می‌دهد، نهنگ‌های کریپتو از این فراز و نشیب‌ها برای انجام معاملات سودآور استفاده می‌کنند.

علاوه بر این، Grayscale به فروش بیت کوین با ارسال آن به صرافی های متمرکز ادامه می دهد و مشتریانش همچنان به خروج بیت کوین تراست (GBTC) ادامه می دهند. بر اساس آخرین داده‌های ارائه شده توسط کالین وو، وبلاگ‌نویس و روزنامه‌نگار کریپتو چین در روز پنجشنبه، صندوق ETF بیت‌کوین Grayscale با خروجی 671 میلیون دلاری بیت‌کوین با گردش مالی کل روزانه 656 میلیون دلار مواجه است.

این بزرگترین خروجی خالص از ETF بیت کوین در یک روز بود. تاکنون، مجموع خروجی‌های بیت کوین تراست Grayscale از ارزش بیت کوین 5.46 میلیارد دلار فراتر رفته است. این صندوق هنوز 20 میلیارد دلار بیت کوین دارد.

قیمت بیت کوین به بالای 42000 دلار رسید

روز جمعه، بیت کوین چندین شمع سبز چاپ کرد تا یک بار دیگر به بالای سطح 42000 دلار برسد و 5.67 درصد افزایش یابد. با این حال، این کاهش اندک 1.56 درصدی را دنبال کرد و بیت کوین را پایین آورد.

با این حال، ارز دیجیتال پرچمدار بسیار بالاتر از سطح 41000 دلار باقی می ماند و در زمان نگارش این مقاله به 41544 دلار تغییر می کند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید