حرکت مرموز بیت کوین به بایننس دوباره قیمت بیت کوین را کاهش داد: جزئیات


تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • آیا بیت کوین روی نهنگ سقوط کرد؟ این چیزی است که اتفاق افتاده است
  • رابرت کیوساکی طلا را دوست دارد و بیت کوین را ترجیح می دهد

در حالی که ارز دیجیتال پرچمدار جهان در 24 ساعت گذشته افت شدیدی را تجربه کرده است، پلتفرم تحلیل @lookonchain متوجه یک تراکنش جالب بیت کوین شد که قبل از این کاهش قیمت انجام شد. او اشاره کرد که این اولین بار نیست که نهنگ مقدار زیادی بیت کوین را درست قبل از شروع کاهش شدید قیمت فروخته است.

آیا بیت کوین روی نهنگ سقوط کرد؟ این چیزی است که اتفاق افتاده است

@lookonchain یک صاحب رمزارز مرموز را شناسایی کرده است (دارندگان بزرگی مانند این به عنوان نهنگ در جامعه کریپتو نامیده می شوند) که در ۲۴ ساعت گذشته یک تکه عظیم ۴۶۳۷ بیت کوین را به یک کیف پول داغ متصل به صرافی Binance منتقل کرده است. مقدار بیت کوین منتقل شده از مقدار زیادی پول فیات تشکیل شده است. حدود 329 میلیون دلار

این اتفاق زمانی رخ داد که بیت کوین افت خیره کننده 9.93 درصدی را تجربه کرد و نزدیک به 7400 دلار از قیمت بازار خود را از دست داد. در حالی که افت دیروز بیت کوین با تلاش هایی برای بازیابی برخی از زیان ها دنبال شد، امروز بیت کوین با کاهش شگفت انگیز 8 درصدی به 5800 دلار رسید.

کارآگاه بلاک چین اشاره کرد که این اولین بار نیست که تراکنش نهنگ با افت شدید بیت کوین همزمان می شود. قبل از سقوط BTC در 5 مارس. در آن زمان، همان نهنگ مقدار کمی بیشتر از بیت کوین را به بزرگترین صرافی جهان منتقل کرد. 4876 سکه BTC به ارزش 319 دلار در زمان معامله.

رابرت کیوساکی طلا را دوست دارد و بیت کوین را ترجیح می دهد

رابرت کیوساکی، سرمایه گذار معروف و نویسنده کتاب «پدر پولدار پدر فقیر» در زمینه مدیریت مالی شخصی، به عنوان یکی از حامیان قوی بیت کوین شناخته می شود. کیوساکی در آخرین توییت خود اظهار داشت که بیت کوین را به سایر دارایی های با ارزش بالا که به طور سنتی استخراج می شوند ترجیح می دهد.

نویسنده و کارشناس مالی به اشتراک گذاشت که او علاوه بر بیت کوین، طلا، نقره و حتی چند چاه نفت نیز دارد. اما وی خاطرنشان کرد: مشکل همه این دارایی ها این است که با افزایش قیمت آنها می توان طلا، نقره و نفت بیشتری تولید کرد (استخراج).

کیوساکی به 2.1 میلیون بیننده توییتر/X خود یادآوری کرد که این کار با بیت کوین کار نمی کند، زیرا بیت کوین برای همیشه تنها به 21 میلیون سکه محدود می شود که بیش از دو سوم آن قبلاً توسط ماینرها تولید شده است. بنابراین، شرط کیوساکی روی بیت کوین بسیار بزرگتر از شرط بندی او بر روی طلا و نقره است.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید