اسرارآمیز 7000 ETH با عبور اتریوم از 3000 دلار به Robinhood منتقل شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در اقدامی که توجه جامعه ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرد، 7000 اتریوم (ETH) به اپلیکیشن محبوب کارگزاری سهام Robinhood منتقل شد، زیرا ارزش اتریوم از 3000 دلار گذشت.

اتریوم، دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ از نظر ارزش بازار، از زمان بازگشت از پایین ترین قیمت 2862 دلاری در 15 می، به طور پیوسته افزایش یافته است. با شکستن قیمت اتریوم از سد روانی 3000 دلاری، این افزایش ادامه یافت.

در زمان نگارش این مقاله، ETH با 3.14 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 3131 دلار رسیده است، که قبلاً به بالاترین سطح روزانه 3148 دلار رسیده بود.

ردیاب داده رمزنگاری Whale Alert گزارش داد که 7000 ETH به ارزش 21,630,557 دلار از یک کیف پول ناشناس به Robinhood منتقل شده است. این انتقال قابل توجه باعث گمانه زنی در مورد انگیزه ها و تأثیر بالقوه بر بازار شده است.

با نزدیک شدن به تصمیم ETF اتریوم، این انتقال می تواند منادی یک بازی بزرگتر در بازار باشد.

مرتبط با

نظریه دیگر این است که یک نهنگ یا دارنده بزرگ ممکن است از پلتفرم رابینهود برای تجارت یا نگهداری استفاده کند، با توجه به اینکه یکی از دلایل انتقال توکن ها به صرافی ها فروش آنهاست. یک توضیح قابل قبول این است که این انتقال برای افزایش نقدینگی در پلتفرم رابینهود انجام شده است. با وجود همه اینها، دلیل دقیق این حرکت مشخص نیست.

تصمیم ETF اتریوم در افق

پس از ماه‌ها سکوت، انتظار می‌رود که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در مورد حداقل یک درخواست برای یک ETF که مستقیماً در اتریوم سرمایه‌گذاری می‌کند، تا هفته آینده تصمیم بگیرد. پس از چند ماه تاخیر در تصمیم گیری در مورد درخواست های صندوق، SEC تا 23 می فرصت دارد تا درخواست VanEck را تایید یا رد کند.

به گزارش بلومبرگ به نقل از منابع ناشناس آشنا با این موضوع، برخی از شرکت‌های صندوق از رد شدن هراس دارند زیرا بحث‌های خصوصی آن‌ها با SEC به اندازه قبل از تایید ETF بیت کوین در ماه ژانویه قوی نیست.

انکار در نهایت می تواند منجر به دعوی قضایی شود. پیروزی دادگاه Grayscale Investments در ماه اوت در مبارزه با SEC زمینه را برای تایید وجوه بیت کوین نقطه ای در ژانویه فراهم کرد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید