انتقال مرموز 250 میلیون دلاری بیت کوین بورس بزرگ ایالات متحده را شگفت زده کرد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Whale Alert به تازگی گزارش داد که 3508 بیت کوین به ارزش 249.18 میلیون دلار به کوین بیس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال ایالات متحده منتقل شده است. آدرس فرستنده، که به عنوان “bc1qcl95” شناسایی شده است، به Coinbase Prime Custody، که وجوه مشتریان سازمانی را مدیریت می کند، مرتبط است. این آدرس تنها به مدت شش روز فعال بود و در آن دوره ۱۹۱۸۳ بیت کوین را از یک آدرس مبتنی بر صرافی دیگر دریافت کرد.

مرتبط با

تاریخچه انتقال این آدرس نشان می دهد که در ماه های اخیر چندین انتقال بین آدرس های ناشناس صورت گرفته است. از آنجایی که انتقال مقادیر زیادی بیت کوین به یک پلتفرم بسیار نقدشونده مانند کوین بیس اغلب پیش درآمدی برای فروش است، می توان استدلال کرد که چنین نقل و انتقالات بزرگی می تواند نشان دهنده آماده شدن برخی از بازیگران اصلی برای فروش دارایی های خود باشد.

علیرغم حجم این انتقال، قیمت این ارز دیجیتال ثابت ماند و به معاملات بالای 71000 دلار ادامه داد. این سطح قیمت فقط 3.8 درصد کمتر از بالاترین سطح تاریخ BTC است که نشان دهنده اعتماد بازار و علاقه سرمایه گذاران نهادی و خرده فروشی است.

""
بیت کوین به دلار تا زمانی که: CoinMarketCap

در همین حال، بلومبرگ گزارش داد که همبستگی کوتاه مدت 30 روزه بین بیت کوین و شاخص نزدک 100، که سهام فناوری ایالات متحده را پوشش می دهد، در بالاترین سطح خود از ابتدای سال 2023 قرار دارد. رهبر بازار کریپتو

مرتبط با

مایک نووگراتز، مدیر عامل گلکسی دیجیتال، در تلویزیون بلومبرگ گفت که یک محیط سیاسی مثبت تر در ایالات متحده برای دارایی های دیجیتال می تواند به افزایش قیمت بیت کوین به رکورد 100000 دلار یا حتی بالاتر تا پایان سال کمک کند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید