انتقال مرموز 1.9 میلیارد دلاری سولانا (SOL) مورد توجه قرار گرفت


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

آرامش بازار ارزهای دیجیتال بعدازظهر یکشنبه با جابجایی توکن های سولانا (SOL) به ارزش 1.9 میلیارد دلار بین کیف پول های ناشناس امروز مختل شد. این معامله عظیم شامل بیش از 11 میلیون SOL بود و توجه ناظران بازار را به خود جلب کرد و باعث گمانه زنی ها شد.

مرتبط با

به گزارش Whale Alert، انتقال با حرکت توکن های SOL از آدرس “DnDz” به آدرس “4njYP” آغاز شد. اندکی پس از آن، توکن ها دوباره به “4fAG” منتقل شدند و در نهایت به آدرس جدیدی بدون سابقه تراکنش قبلی منتقل شدند.

هویت طرفین پشت این حرکت مهم ناشناخته است و دلیل انتخاب روز یکشنبه، روزی با نقدینگی به طور کلی در بازار ارزهای دیجیتال، برای چنین انتقال قابل توجهی نیست.

200 دلار برای سولانا؟

این معامله مرموز در زمانی انجام شد که سولانا افزایش قابل توجهی در ارزش خود داشت. SOL هفته را با افزایش چشمگیر نزدیک به 20 درصد به پایان رساند و با قیمت 171 دلار معامله شد. این سودآورترین هفته برای سولانا از اوایل ماه مارس است و پس از یک ماه و نیم کاهش قیمت‌ها که شاهد تلاش SOL برای شکستن سد 200 دلاری است، تقویت بسیار مورد نیاز را فراهم می‌کند.

""
مبدل SOL به USD CoinMarketCap

زمان این واگذاری سوالاتی را در میان تحلیلگران بازار ایجاد می کند. آیا این حرکت می تواند یک بازی استراتژیک توسط سهامداران اصلی یا “نهنگ ها” برای آماده شدن برای افزایش قریب الوقوع قیمت سولانا باشد؟

مرتبط با

روند صعودی اخیر ممکن است این بازیگران اصلی را تشویق کند تا خود را برای تلاشی دیگر برای عبور SOL از آستانه بحرانی 200 دلار قرار دهند. اکنون همه نگاه ها به سولانا دوخته شده است زیرا ناظران بازار منتظر تحولات بعدی در این حماسه در حال آشکار شدن هستند.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید