1.4 تریلیون SHIB مرموز با وجود طوفان قانونی به KuCoin ارسال شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • 1.4 تریلیون SHIB با وجود وقوع طوفان قانونی به KuCoin ارسال شد
  • عملکرد قیمت SHIB در 24 ساعت گذشته

طبق آخرین پست توییتر/X توسط ردیاب ارز دیجیتال Whale Alert، حدود یک ساعت پیش، مقدار حیرت‌انگیز SHIB، بیش از تریلیون‌ها میم کوین، در صرافی KuCoin واریز شد. این مورد اخیر در حال حاضر مورد انتقاد وزارت دادگستری ایالات متحده است.

در حالی که کاربران ارزهای رمزنگاری شده خود، از جمله مقادیر انبوه Shiba Inu را از این پلتفرم تجاری بارگذاری شده خارج کردند، نهنگ مرموز 43.5 میلیون دلار در SHIB، معادل یکی از آدرس‌های KuCoin، جابه‌جا کرد.

1.4 تریلیون SHIB با وجود وقوع طوفان قانونی به KuCoin ارسال شد

منبع داده فوق الذکر توییت کرد که 1,407,941,951,453 SHIB (به ارزش 43,508,926 دلار در زمان انتقال) از یک کیف پول رمزنگاری مرموز بیرون آمد و در صرافی KuCoin سپرده شد. دومی با توجه به اتهامات وزارت دادگستری ایالات متحده علیه این پلتفرم و دو بنیانگذار آن، این هفته به تیتر خبرها تبدیل شد.

در اوایل این هفته، محل معامله ارزهای دیجیتال فوق دو برابر SHIB (2,000,000,000,000 میم سکه) بود. پس از اینکه وزارت دادگستری از KuCoin به دلیل نقض قانون رازداری بانکی انتقاد کرد، این امر منجر به شکست در حفظ یک برنامه قوی پولشویی شد. ایجاد بستری برای فعالیت های مالی غیرقانونی. علاوه بر این، طبق گفته وزارت دادگستری، KuCoin وجوهی را از میکسر تراکنش های رمزنگاری تحریم شده Tornado Cash دریافت کرده و هرگز نقل و انتقالات رمزنگاری مشکوک دریافتی از آن را گزارش نکرده است.

با این حال، با توجه به داده های اضافی ارائه شده توسط Arkham Intelligence و Etherscan، در هر دو مورد، آغازگر این تراکنش های عظیم خود KuCoin بوده است.

با این حال، طبق گزارش قبلی U.Today که این هفته منتشر شد، KuCoin در واقع خروجی عظیمی از سرمایه را ثبت کرده است که در مجموع نزدیک به 500 میلیون دلار است.

عملکرد قیمت SHIB در 24 ساعت گذشته

طی 24 ساعت گذشته، دومین ارز رمزنگاری محبوب میم، شیبا اینو، افت قابل توجه 5.86 درصدی را ثبت کرده است.

به دنبال آن یک افزایش حاشیه ای به دنبال داشت که کاهش را کاهش داد و از روز پنجشنبه به منفی 4.76 درصد رساند. در زمان نوشتن این مقاله، SHIB با قیمت 0.00003082 دلار تغییر می کند. در حال حاضر، Shiba Inu با ارزش بازار 18,164,081,259 دلار، صاحب یازدهمین مکان در مقیاس CoinMarketCap است.

رقیب SHIB Dogecoin کمی جلوتر است و در رتبه هشتم قرار دارد و ارزش بازار کل آن 30,746,229,876 دلار است.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید