خرید مرموز 134 میلیون دلاری DOGE در Robinhood با کاهش 12٪ قیمت شناسایی شد.


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • نهنگ مرموز میلیون ها Dogecoin را کشف و ضبط کرد
  • هدف قیمت دوج کوین افزایش بزرگ است

کارآگاه محبوب بلاک چین Whale Alert یک تراکنش عظیم از Robinhood به یک کیف پول ناشناخته را در 24 ساعت گذشته شناسایی کرد. این زمانی اتفاق افتاد که یک نهنگ بزرگ Dogecoin یک انبار بزرگ دیگر از DOGE را به دارایی های خود اضافه کرد و قیمت سکه میم یک شبه سقوط کرد.

نهنگ مرموز میلیون ها Dogecoin را کشف و ضبط کرد

ردیاب ارزهای دیجیتال که در بالا ذکر شد، که جامعه کریپتو را از تراکنش‌های بزرگ در آن مطلع می‌کند

این مقدار کریپتو معادل 27,658,034 دلار در فیات است. این می تواند یک خرید یا یک برداشت ساده باشد زیرا نهنگ ممکن است در حال تعدیل دارایی های DOGE باشد. Robinhood به کاربران اجازه می دهد تا رمزنگاری را در کیف پول خود ذخیره کنند و کیف پول Dogecoin جداگانه برای این منظور دارد.

در حال حاضر، نهنگی که تراکنش شرح داده شده در بالا را انجام داد، در مجموع دارای 2,134,264,889 DOGE به ارزش 404,955,420 دلار است.

DOGE تنها سکه میم بزرگی نبود که در 24 ساعت گذشته منتقل شد. همان منبع داده همچنین دریافت که 461,631,206,896 SHIB از پلتفرم Wintermute به یک آدرس بلاک چین ناشناس منتقل شده است.

هدف قیمت دوج کوین افزایش بزرگ است

تحلیلگر و معامله گر محبوب ارزهای دیجیتال، علی مارتینز در X/Twitter پیش بینی صعودی را برای Dogecoin در روز دوشنبه، 1 آوریل منتشر کرد. این تحلیلگر به اشتراک گذاشت که معیارهای مختلف نشان می دهد که ارز دیجیتال میم اصلی DOGE همچنان بهترین ارز دیجیتال در صنعت ارزهای دیجیتال ممتیک است.

این کارشناس نموداری را منتشر کرد که نشان می‌دهد، به نظر او، DOGE در حال حاضر الگوی خود را بین سال‌های 2018 و 2021 منعکس می‌کند. بر این اساس، علی معتقد است که Dogecoin می‌تواند برای یک “گاو نر سهموی عظیم” آماده شود.

در سال 2021، پس از اینکه ماسک شخصاً DOGE را در اولین نمایش آن در Saturday Night Live، که توسط میلیون ها بیننده تماشا شد، تأیید کرد، در اوایل ماه مه، سکه میم اصلی توانست به بالاترین قیمت تاریخی 0.7376 دلار برسد.

قبل از آن، بیت کوین در آن سال به اولین رکورد تاریخی خود رسیده بود که تسلا 1.5 میلیارد دلار بیت کوین را در ترازنامه خود قرار داد و بیت کوین را برای چند ماه به عنوان پرداخت برای خودروهای الکترونیکی خود پذیرفت.

طی 24 ساعت گذشته، بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار 12 درصد کاهش یافته است و از 0.2088 دلار به سطح فعلی 0.1822 دلار سقوط کرده است.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید