انتقال اسرارآمیز 100 میلیون DOGE با بازیابی قیمت DOGE به Robinhood رسید


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

یک رویداد قابل توجه در دنیای Dogecoin زمانی رخ داد که نزدیک به 100 میلیون Dogecoin به ارزش تقریباً 12 میلیون دلار به کیف پول کارگزار آمریکایی Robinhood منتقل شد. تراکنش ردیابی شده توسط Whale Alert با آدرس “DF8jR” انجام شد که قبلا بیش از 1300 تراکنش DOGE را پردازش کرده بود و در حال حاضر دارای 1.85 میلیون توکن است. این انتقال تقریباً 99٪ از موجودی آدرس را نشان می دهد.

مرتبط با

زمان این انتقال جالب است. به نظر می رسد قیمت Dogecoin پس از کاهش به 0.113 دلار در حال بهبود است. در چهار هفته گذشته، DOGE رو به کاهش بوده است، اما اخیرا نشانه هایی از بهبودی را نشان داده است و در حال حاضر با قیمت 0.125 دلار معامله می شود. این اقدام قیمت مطابق با روند عمومی بازار است که در آن بسیاری از دارایی‌های دیجیتالی در حال تسریع رشد هستند.

""
مبدل DOGE به USD CoinMarketCap

این اقدام چندین سوال را در جامعه ایجاد می کند. چنین نقل و انتقالات بزرگ به صرافی ها اغلب به عنوان سیگنال های نزولی در نظر گرفته می شوند که نشان دهنده یک موج فروش بالقوه است که می تواند بر قیمت فشار نزولی وارد کند.

این انتقال بزرگ به رابین‌هود نیز این موضوع را نشان می‌دهد، زیرا مالک ممکن است در حال آماده شدن برای معاملات بالقوه باشد یا به دنبال استفاده از تغییرات اخیر قیمت باشد.

مرتبط با

آیا این پایان راه برای قیمت DOGE است؟ چرا الان این انتقال در بازار انجام شد؟ احتمالاً اینها مهمترین سؤالاتی هستند که به زودی پاسخ آنها را خواهیم آموخت.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید