شبکه Sui Labs Mysten با تیم مسابقه F1 Red Bull شریک است


تیم Red Bull در سال 2022، پیش از سقوط بازار و ورشکستگی های بزرگ در فضا، یک قرارداد حمایت مالی 150 میلیون دلاری با صرافی ارز دیجیتال Bybit امضا کرد.

کمتر از یک ماه پس از راه اندازی شبکه اصلی بلاک چین، شبکه Sui، با حمایت Mysten Labs، همکاری چند ساله خود را با تیم مسابقه فرمول یک ردبول اعلام کرد.

در اطلاعیه 1 ژوئن، شبکه سوئی فوق الذکر این شرکت به شریک رسمی بلاک چین تیم مسابقه ای تبدیل می شود که قرار است در تاریخ 4 ژوئن در اسپانیا رقابت کند. گرگ سیورونیس، مدیر عامل بنیاد سوئی، گفت که این همکاری برای اهداف “نمایش” بوده است.[ing] چگونه وب 3 ارتباطات انسانی را فعال می کند؟” “تجربه های دیجیتالی همهجانبه” را برای طرفداران در ماه های آینده پیشنهاد کرد.

Mysten Labs پس از اینکه متا پروژه Diem را در سال 2022 تعطیل کرد، کار خود را در شبکه Sui افزایش داد. این شبکه که بر اساس زبان برنامه نویسی مبتنی بر Rust Move است، در تاریخ 3 مه راه اندازی شد و صرافی بزرگ ارز دیجیتال Binance را قادر ساخت تا شروع به ارائه جفت های معاملاتی برای SUI کند. نشانه

مرتبط با: شبکه اصلی SUI فعال می شود زیرا Token در Binance، OKX و موارد دیگر اقدام فوری می کند

در سال 2022، تیم مسابقه فرمول یک ردبول یک قرارداد حمایت مالی 150 میلیون دلاری با صرافی ارز دیجیتال Bybit امضا کرد. با این حال، بخش مسابقه اتومبیلرانی فراری در ژانویه اعلام کرد که تیم فرمول 1 روابط خود را با Velas Blockchain و سازنده تراشه Snapdragon قطع می کند.

مجله: میلیاردها دلار برای بازاریابی ارزهای دیجیتال برای طرفداران ورزش هزینه می شود – آیا ارزشش را دارد؟
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید