چندین تنظیم کننده ایالتی ایالات متحده ادعا می کنند که dApp تجارت هوش مصنوعی یک طرح هرمی است


این طرح ادعا می‌کرد که می‌تواند با استفاده از هوش مصنوعی برای تجارت بیشتر و با سود بیشتر از یک شخص، بازدهی تا 2.2 درصد در روز ایجاد کند.

رگولاتورهای اوراق بهادار از مونتانا، تگزاس و آلاباما به طور مشترک علیه پلتفرم تجارت ارزهای دیجیتال YieldTrust.ai شکایت های تحریمی را به اتهام “اجرای یک طرح پونزی” تنظیم کرده اند.

YieldTrust.ai و مالک رومانیایی Stefan Ciopraga ادعا کردند که برنامه غیرمتمرکز (dApp) با نام “YieldBot” “با استفاده از هوش مصنوعی پیشرفته” و “قادر است”، طبق اظهارات تنظیم‌کننده‌های مونتانیا، تگزاس و آلاباما در 4 آوریل. تجارت 70 برابر بیشتر با 25 برابر سود بیشتر از هر تاجر انسانی.

رگولاتورها ادعا کردند که YieldTrust “هیچ مدرکی” مبنی بر وجود ربات مبتنی بر هوش مصنوعی (AI) به سرمایه گذاران ارائه نکرده است.

در دستور توقف و توقف، رگولاتور مونتانا بیان کرد که YieldBot برای زنجیره هوشمند BNB بایننس توسعه داده شده است و می تواند با برنامه های سهام ارتباط برقرار کند تا بازدهی تا 2.2 درصد در روز را برای سرمایه گذاران جدید ایجاد کند:

“[Analyzing] و – در عرض میلی ثانیه – تصمیمات تجاری خود را می گیرد، به طور مستقل از میان صدها روش معاملاتی انتخاب می کند و آنها را به هم می بندد تا استراتژی های منحصر به فرد ایجاد کند – یک عملکرد هیجان انگیز.

با این حال، رگولاتورهای ایالتی ادعا کردند که این “خطرناک” است زیرا “تیم توزیع کنترل کافی برای جلوگیری از برداشت دارایی های کاربران را حفظ می کند.” یک شرکت مستقل که ممیزی قرارداد هوشمند YieldBot را انجام می دهد، گفت.

همانطور که در بیانیه‌های تنظیم‌کننده اشاره شد و در توییت 4 آوریل توسط کمیسیونر اوراق بهادار مونتانا، تروی داونینگ، مشخص شد، کلاهبرداران ظاهراً با “توسعه ترفندهای فناوری پیشرفته برای فریب سرمایه‌گذاران” از هیاهوی هوش مصنوعی سوء استفاده می‌کنند.

دستوری از رگولاتور مونتانا از YieldTrust.ai خواست که تمام فعالیت‌های خود را در ایالت متوقف و متوقف کند و مجموعاً 100000 دلار جریمه شود، در حالی که هیئت اوراق بهادار ایالت تگزاس چندین دستور توقف و توقف صادر کرد.

مرتبط با: بلومبرگ هوش مصنوعی را برای داده های مالی نشان می دهد، جامعه پاسخ می دهد

پس از انتشار حسابرسی قرارداد هوشمند، YieldTrust.ai اعلام کرد که فعالیت های خود را متوقف می کند، که طبق داده های DappRadar به نظر می رسد با عدم وجود فعالیت تجاری تأیید شود.

رویداد از 1 فوریه تا 5 آوریل در dApp YieldTrust.ai. منبع: DappRadar

با این حال، دستورات تنظیم کننده YieldTrust.ai را به “افزایش سرمایه از مردم برای پوشش وجوه برداشت شده از سرمایه گذاران قبلی” متهم می کند. این ویژگی های یک طرح پونزی همراه با وعده بازده بالا است.

وب سایت YieldTrust.ai و توییتر آن آفلاین شده است صورت حساب حذف شده. Cointelegraph نتوانست با YieldTrust.ai یا Ciopraga برای نظر دادن تماس بگیرد.

از زمان راه‌اندازی ربات چت هوش مصنوعی ChatGPT در 30 نوامبر توسط شرکت تحقیقاتی OpenAI، هوش مصنوعی بسیار برجسته‌تر، در دسترس‌تر و عجیب‌تر شده است.

اگرچه گاهی اوقات ناقص بود، اما ChatGPT با آخرین نسخه خود ثابت کرد که ابزار قدرتمندی است که می تواند نوار، SAT و حتی آسیب پذیری های قراردادهای هوشمند را شناسایی کند.

خلاصه هادلر: FTX AB عقب نشینی را آغاز می کند، ایلان ماسک می خواهد هوش مصنوعی متوقف شود و اخبار Binance
نویسنده: Luke Huigsloot

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید