توکن Multichain 30 درصد در تأخیر ارتقاء Backend کاهش یافت


TVL پروتکل MULTI علیرغم فروش گسترده در قیمت توکن، تا حد زیادی بدون تغییر در 1.6 میلیارد دلار باقی ماند.

در 24 می، قیمت رمز پروتکل Multichain روتر متقابل زنجیره ای (MULTI) 30 درصد در 24 ساعت کاهش یافت و در زمان انتشار به 4.97 دلار معامله شد.

این فروش پس از آن صورت می گیرد که کاربران گزارش دادند که وجوه چند زنجیره ای آنها به دلیل ارتقاء گره پشتیبان که “بیش از حد انتظار طول می کشد” دریافت نمی شود. یکی از مدیران کانال Multichain Discord نوشت:

“بیشتر مسیرها طبق معمول کار می کنند، زیرا برخی از مسیرها (Kava، zkSync، Polygon zkEVM) به طور موقت به حالت تعلیق درآمده اند. همه فرآیندهای آسیب دیده پس از تکمیل ارتقا خواهند رسید. ما صمیمانه از ناراحتی پیش آمده پوزش می خواهیم.”

در همان زمان، طبق گزارش ها، این یک آدرس کیف پول است که به بنیاد توسعه دهنده بلاک چین لایه 1، Fantom Foundation وابسته است. حذف شده 449740 MULTI (2.4 میلیون دلار) از نقدینگی در صرافی غیرمتمرکز سوشی سوآپ. به نظر می رسد شایعات نیز به فروش دامن می زند. داخل چهچهچه یکی از کاربران که از زمان انتشار بیش از 300000 بار مشاهده شده است، نوشت: “گفته می شود این تیم چند زنجیره ای توسط پلیس چین دستگیر شده اند، در حالی که صندوق قرارداد 1.5 میلیارد دلاری آنها تحت کنترل بود.”

در همان روز، شرکت تحلیلی بلاک چین Lookonchain گزارش داد که حداقل 3 میلیون دلار خروج MULTI مرتبط با حساب های پول هوشمند است.

پروتکل Multichain که در ژوئیه 2020 در سنگاپور تأسیس شد تا نیاز به ارتباطات بین بلاک چینی را برآورده کند، از آن زمان ارزش کل قفل شده (TVL) از 1.59 میلیارد دلار فراتر رفت و در اوایل سال 2022 قبل از شروع بازار نزولی ارزهای دیجیتال به 10.5 میلیارد دلار رسید. TVL. .

در دسامبر 2021، کوین تلگراف گزارش داد که Multichain در دور اولیه به رهبری بایننس لبز، بازوی سرمایه گذاری مخاطره آمیز صرافی ارزهای دیجیتال بایننس، 60 میلیون دلار جمع آوری کرده است. در اوایل این ماه، Multichain متعهد شد که 100 میلیون دلار بودجه اکوسیستم برای تسریع پروژه های چند زنجیره ای محلی اختصاص دهد.
نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید