Mt.Gox بیت کوین نمی فروشد: مارک کارپلس


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مارک کارپلز، مدیر عامل سابق Mt.Gox، اولین صرافی بیت کوین که در سال 2014 سقوط کرد، تراکنش های عظیم BTC را که اخیراً از کیف پول بلاک چین Mt.Gox شناسایی شده است، اعلام کرد.

مرتبط با

در یک اطلاعیه رسمی اخیر از صرافی آمده است که هنوز به طور مستقیم برای بیت کوین یا بیت کوین کش از طریق صرافی های رمزنگاری تعیین شده به طلبکاران بازپرداخت نشده است. در این بیانیه همچنین آمده است که هنوز هیچ ارز دیجیتالی فروخته نشده است تا این بازپرداخت ها از محل درآمد حاصل شود. بر اساس توییتی از کالین وو، روزنامه‌نگار رمزنگاری چینی، که بیانیه Mt.Gox را نقل کرد، «امنای توانبخشی در حال حاضر به‌طور امن بیت‌کوین و بیت‌کوین کش را مدیریت می‌کنند».

مارک کارپلس نیز به در او تاکید کرد که در حال حاضر “هیچ فروش بیت کوین به این زودی اتفاق نمی افتد.”

اوایل امروز، بیت کوین با افت تقریبا 4 درصدی و از دست دادن سطح 70000 دلاری که اخیراً به دست آورده بود، به این تراکنش های سنگین BTC از Mt.Gox پاسخ داد. در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین بهبودی جزئی داشته است و با قیمت 68467 دلار در حال تغییر است.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید